Velkoobchod pracovní oblečení

Pracovní oblečení jako vizitka vaší firmy

Chcete letos své zaměstnance překvapit a vybavit je značkovým a vysoce kvalitním oblečením? Ať už administrativní síly či pracovníci v halách a na dílnách mohou oblékat funkční oděvy a přitom reprezentovat vaši společnost. Díky našitému či natisknutému logu, sloganu anebo jménu firmy budete vidět prakticky kdekoliv a kdykoliv. Reklamní oblečení je dnes už běžnou součástí firemní kultury. Pokud se chcete přidat k trendu a oblékat své zaměstnance za výborné ceny, vsaďte na etablovaného výrobce s více než dvacetiletou praxí v oblasti reklamního textilu pro společnosti, volný čas nebo sport.

Vzorková prodejna v Brně

Velkoobchod pracovní oblečení i další vybavení nabízí na ukázku ve vzorkové prodejně, kde mimo jiné najdete kromě triček, kalhot, bund a mikin či vest též kšiltovky, tašky a sportovní oděvy. Velmi oblíbené jsou například polokošile, jež působí vkusně a zároveň skvěle nahradí košile. V chladnějších dnech pak oceníte vesty a bundy s prošíváním. Rozhodnete-li se pro potisk, Brno velkoobchod pracovní oblečení od vás bude vyžadovat počet kusů, druh zboží a materiálové složení včetně barev. Na základě těchto údajů vám připraví kompletní cenovou nabídku. Klíčový je v tomto případě též grafický podklad ve vysoké kvalitě, nejlépe tedy v křivkách. Termín dodání je rozhodující, ale díky pružnosti výroby můžete očekávat potisk v co nejkratším možném termínu. Potisky jsou ve vysoké kvalitě, a to hned v několika variantách. Vybírat smíte ze sítotisku, digitálního potisku i nažehlování. Každý kus oblečení je separátně balen do sáčku pro zachování originality a stejně tak je samozřejmostí profesionální přístup a odborná pomoc.

Když chcete něco víc…

Pak se nabízí výšivky! Stálé a dlouhodobé, bez vlivu pracích cyklů. Výšivky jsou zhotoveny ve vysoké kvalitě, a pokud máte dejme tomu vlastní design, není vůbec žádný problém oblečení přešít. Zaměřte se na budování image své firmy a dostaňte jméno do podvědomí nejen zaměstnanců, ale též návštěv a dalších obchodních partnerů. Uvidíte, že tato reklama funguje maximálně dobře!