hotel na Letné

Konferenční prostory s dostatečnou kapacitou? Najdete je v Praze

Hlavní město Praha poskytuje ideální zázemí pro pořádání konferencí. Je zde totiž největší koncentrace hotelů, které jsou k pořádání těchto druhů akcí uzpůsobeny. Pořádání konference nebo jiného eventu v rámci hotelového komplexu je přitom velmi praktické. Můžete totiž zároveň zajistit jak ubytovací kapacity, tak stravování. Poskytuje to také dostatečný komfort zejména klientům, kteří přijíždějí na konferenci ze zahraničí.

Profesionální konferenční prostory pro jakoukoliv akci

Mezi jednu z možností, kterou můžete v Praze využít, patří hotel Belvedere. Ten má tři konferenční sály, které dohromady poskytují kapacitu 400 osob. Tento hotel na Letné samozřejmě v rámci konferenčních prostor nabídne veškeré technické zázemí, které byste pro pořádání tohoto druhu událostí mohli požadovat. Je zde tak dataprojektor, promítací plátno nebo profesionální ozvučení a další vybavení. Pro mezinárodní akce se hodí také přítomnost tlumočnických kabinek.

Veškerá infrastruktura a služby na jednom místě

Jak jsme již zmiňovali v úvodu, prostory hotelu přinášejí některé výhody. Patří sem zejména ubytování a catering, který je v podstatě na dosah ruky. Do jisté míry máte vyřešeno také parkování. Jsou totiž k dispozici hotelové garáže. S ohledem na ubytování nabízí pražský hotel Belvedere 149 pokojů, ve kterých samozřejmě nechybí moderní vybavení. Pokud se zde rozhodnete pronajmout konferenční prostory, náročnější klienti mohou zvolit k ubytování junior suity, kde je k dispozici nadstandartní vybavení. Hovořili jsme také o kuchyni, a ta je v hotelu mezinárodní. Kuchyně na této úrovni je schopna nabídnout: 

  • Menu tvořící mezinárodní jídla
  • Prvotřídní čerstvé suroviny

konferenční prostory

Není to ale pouze o využití hotelové restaurace, ale můžete si zde cateringové služby také objednat s ohledem na konání konference. Budete tak mít zajištěno občerstvení přímo v rámci události jako takové.