samolepicí tapety

Moderní tapety do kuchyně a jídelny

Kuchyň a jídelna patří k nejfrekventovanějším místnostem v domácnosti. Připravuje se zde jídlo a zároveň se zde rodina schází ke společnému jídlu, předává si zde zkušenosti a zážitky z celého dne, proto je nezbytné, aby se zde rodina cítila příjemně. Toho těžko dosáhnete strohými bílými stěnami, to chce trochu života. Můžete použít malbu, kdo by ale ten nepořádek po malování uklízel? Méně úklidu chtivou variantou je určitě tapetování.

Tapetujeme

Lepení tapet vyžaduje trochu praxe a pečlivosti, nic víc. Není to žádná raketová věda, takže se nemusíte bát, že byste to nezvládli. Důležité je vybrat si vhodnou tapetu. Záleží na dispozicích jídelny, můžete ji od zbytku interiéru opticky oddělit tapetou s opakujícím se vzorem. Takové jsou často se zámeckým vzorem, přírodním motivem či skandinávskými geometrickými vzory v pastelových barvách. Máte však i další možnosti v podobě fototapet. Ty jsou vybaveny fotomotivem, můžete vybírat z mnoha různých vzorů. Tapeta může simulovat okno, které v jídelně postrádáte, s výhledem do hor, do zahrady, do džungle, kam jen chcete. Použijte oblíbená zvířata, zátiší kavárny, nebo jakékoli jiné oblíbené téma.

Co se týká kuchyně, velmi oblíbené jsou speciální samolepicí tapety, které se hodí za kuchyňskou linku, na lednici apod. Ty skvěle doladí každou kuchyň, můžete je použít na staré nevzhledné obklady, přímo na zeď, nebo i na dveře. Za kuchyňskou linku se také skvěle hodí mozaikový obklad. Nechce se vám zvát obkladače kvůli mozaice? Nemusíte, pořiďte si 3D samolepicí mozaiku a zrenovujte vaši kuchyň sami za pár okamžiků.

Nechcete-li tapetovat, použijte samolepicí dekorace, které můžete umístit libovolně tak, jak se vám líbí. Navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz a vyberte si vhodné tapety z pohodlí vašeho domova, nebo navštivte kamennou prodejnu ve Frýdku-Místku.