Férový realitní portál

Férový realitní portál jako pomocník při prodeji nemovitostí

Pustit se do prodeje nemovitosti znamená další stresující faktor ve vašem životě, ale určitě se vám výrazně uleví, když se seznámíte se vším potřebným k uzavření úspěšného obchodu. Kdykoliv si lze dopřát různorodé služby, které veškeré náležitosti dost usnadní.

Poutavý inzerát se všemi detaily

Skuteční zájemci o váš dům, byt či pozemek se neobjeví náhodně, ale musíte jim o sobě dát vědět. Hledání kupců patří k nejnáročnějším úkolům, dejte si na provedení záležet. Velkou roli hraje lokalita, druh bydlení a cena, která by neměla být příliš přemrštěná, jinak se prodej protáhne i na několik let. Na vylíčení detailů záleží v inzerátech, protože podle nich se případní kupci rozhodnou, jestli absolvují osobní prohlídku.

 Prodej bytu či domu se nejčastěji provádí na speciálních webech, kde zveřejňují inzeráty se stejným zaměřením. Mezi významné plusy se řadí vysoká návštěvnost webu, protože zde se pravděpodobně objeví nový majitel vašeho objektu. Férový realitní portál vám poskytne výborně navštěvovaný prostor, kde si jednoduše zveřejníte oznámení vaší inzerce. Než se však rozhodnete pro publikování, projděte si napsané. Skutečně jste řekli podstatná fakta srozumitelně? Nechybí dobré formulace, čtivost a vyvarovali jste se pravopisných chyb? Jestli nezvládáte práci s textem, obraťte se s prosbou o vyhotovení na zkušeného realitního textaře. Inzerát zdarma vypadá mnohem atraktivněji po odstranění zbytečných nedostatků, jakých si třeba vůbec nevšimnete.

Podpisy jasně daných smluv

Na neférové smlouvy narazíte dost často, výjimkou nejsou ani předkládané při kupování a prodávání nejrůznějších druhů nemovitostí. Málokdo si dovede ujasnit veškeré detailní formulace již během čtení. Nepodepisujte nic, s čím nejste naprosto dokonale obeznámeni. Neznalosti neomlouvají, navíc vás později nepříjemně překvapí sankce nebo soudní jednání. Případným potížím se vyvarujete, když si zajistíte právní služby, kde se zkušení právníci ujmou prozkoumání obsahu smlouvy. Neodsouhlasíte nic nevýhodného, jelikož dojde k odstranění jednostranného postavení, kde chybí zájmy protistrany. Advokáti upraví a doplní dokumenty na základě vámi dodaných informací. 

Prodej bytu s odborníky

Uznejte, že se mnohdy vyplatí vědět, kde sehnat odbornou pomoc. Existují různí specialisté s praktickými zkušenostmi. Najdete je i oboru obchodování s nemovitostmi. Férový realitní portál Cincink vám nabídne nejen možnosti inzerce bez placení, ale také si můžete prozkoumat jiné služby, které zatraktivní vámi zveřejněné informace o pozemcích, domech a bytech. Daň z prodeje nemovitosti patří k povinnostem, ale již od roku 2016 ji hradí výhradně kupující. Platí se čtyři procenta z kupní ceny, což představuje nezanedbatelnou částku.