izolace střech

Izolace střech sníží tepelné ztráty

Zakládáte si na kvalitním bydlení? Nezapomínejte na střechu, která je nejdůležitější součástí každé budovy. Nahoru se sice nedíváte tak často, ale její nedokonalosti brzy pocítíte. 

Dobrá střecha nabízí mnoho výhod

Od střechy s výbornou kvalitou očekávejte zvýšení životnosti celého objektu. Postará se o ochranu nejen před vlhkostí, větrem a spádovou vodou, ale také vyrovná výkyvy teplot. Izolace a zateplování střech se významně podílí na pevnosti a na délce doby, kdy bude majitelům bezchybně sloužit. Už od začátku nic nepodceňujte a ihned investujte potřebné finance, abyste o něco později nemuseli platit mnohem více za dodatečné opravy a vylepšení. V současné době se používají nejen lepší materiály, ale rovněž modernější a účinnější pracovní postupy.  Kvůli nedostatečné izolaci zbytečně uniká až pětadvacet procent tepla. Projevy špatně provedené izolace poznáte snadno: podkrovní byty jsou v létě přehřáté a nedá se v nich dýchat, objevují se na stěnách mokré skvrny, plísně a houby. Nejde jen o špatný vzhled, ale také o špatný vliv na váš zdravotní stav. Střechy Český Krumlov se ujmou posouzení stavu střechy pomocí odborníků, abyste věděli, na čem jste. 

Izolace střechy v dojednané době

Nová izolace střech vám přinese značnou úsporu peněz za vytápění a celoročně tím vylepšíte interiérové klima. Co se vám zdá jako náročný projekt, pro profesionály bude hračka. Firma vám zajistí veškerou práci, sežene materiál a posléze se zrealizují všechny činnosti, které byly domluveny. Pochopitelně bude dodržen i termín realizace. Zajistěte si pohodlí v celém domě včas, díky střeše se budete cítit skvěle jak v podkroví, tak v přízemí. Během návrhu se zohledňují velikosti střechy, orientace ke slunci, technické řešení a zatížení. K realizaci se využívají prověřené materiály. Po zaměření se připraví kalkulace a seznámíte se s navrhovanými pracemi.