Obal nemusí být jen fádní papírová krabice

plechové dózy

Plechové dózy jsou stále moderní. Přestože se v současné době většina zboží prodává v plastových či papírových obalech, stále častěji se k balení dražšího zboží používá krásně malovaných, barevných plechových obalů, stejně jako v dobách našich babiček. Současná obliba retro stylu tak dala nový život i plechovým krabicím, které jsou mezi zákazníky stále oblíbenější.

Co stojí za stále se zvyšující oblibou plechových obalů?

Plechové krabice a dózy jsou stále žádanější nejen díky své nadčasové kráse, ale také díky své odolnosti a trvanlivosti. Vydrží totiž mnohem déle než jejich původní obsah. Lidé si proto často plechové dózy nechávají a používají je k uskladnění trvanlivých potravin, jako jsou těstoviny, čaje, kávy a podobně. Plechová dóza totiž dokáže skvěle uchovat jejich aroma.

Získejte skvělý obal pro vaše produkty

Pokud chcete svým zákazníkům přinést něco skutečně exkluzivního, použijte pro balení vašich výrobků originální, na míru dělané plechové dózy od reklamní agentury Bluearrow.cz, která je jedním z největších výrobců tohoto sortimentu u nás. Plechové krabice vám zde vyrobí přesně podle vašich požadavků a designu, ozdobí embosovanými či debosovanými prolisy a pomocí kvalitního sítotisku je pokryjí grafickým motivem podle vašeho návrhu. Za skvělou cenu tak získáte trvanlivý a odolný obal pro vaše produkty, který z nich učiní skutečně lukrativní zboží.

Plechové dózy jsou skvělá propagace

Pokud se vám podaří vytvořit hezký design, můžete si být jisti, že vaše plechová dóza v koši neskončí. Naopak, lidé ji budou používat často mnoho let k uskladnění různých věcí a pokaždé, když ji použijí, uvidí vaše logo. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou, prodáte zákazníkovi luxusní zboží, které navíc bude fungovat jako skvělý propagační předmět.

Sdílet článek