Pronájem zasedací místnosti? Vždy k dispozici!

sídlo firmy v Praze

Bez ohledu na to, zda se řadíte do kategorie drobných živnostníků, zkušených osob samostatně výdělečně činných či právě rozjíždíte svůj vlastní byznys, chcete zajisté velmi dobře působit na své klienty i potencionální nové zákazníky. Zvláště pokud nemáte vlastní prostory a firmu vám dočasně supluje vaše domácí adresa, nemusíte se na první pohled zdát jako solventní a kvalitní obchodní partner. S tím vám může pomoci pražská firma zajišťující klíčové úkoly při převodu již zakoupené společnosti, jejímu založení i v rámci virtuálního sídla.

 Co je to virtuální kancelář?

Virtuální kancelář v Praze je místem, kde se můžete scházet se svými klienty, zákazníky i externími spolupracovníky. Jedná se vždy o reprezentativní prostory s rozšířenými službami v podobě telefonní linky, skladování pošty a její rozesílání. Díky virtuální kanceláři nemusíte pracně shánět vyhovující prostory v centru hlavního města a rovněž platit astronomické částky za pronájem. Místo toho na vás čeká virtuální kancelář se zasedací místností, kde máte k dispozici telefon, projektor, tisk i spotřební materiál a občerstvení. Nemusíte se o nic starat, k dispozici jsou vám usměvavé asistentky, které zajistí vždy připravené prostory pro vaše schůzky. Rozhodnete-li se navíc pro setkávání v kancelářích v centru Prahy, váš kredit u obchodních partnerů zaručeně poroste.

Lukrativní adresa zajištěna

Fungujete-li pod svou obchodní značkou či jménem, určitě vypadá mnohem reprezentativněji známá ulice v Praze než poslední ulice na vesnici, která pomalu nejde najít na mapě. Rozhodnete-li se pro sídlo firmy v Praze, vyřešíte tak sběr došlých listovních zásilek i přejímku klíčových dokumentů na lukrativní adrese v hlavním městě. Podle balíčku služeb je pak na vás, zda budete chtít vyřizovat i další administrativní úkony, zasílat si následně poštu k vám domů, eventuálně příchozí telefonáty.

Sdílet článek