Dovolená v apartmánu v Chorvatsku

Máte v plánu strávit letošní dovolenou u moře? Pokud nechcete utrácet za leteckou dopravu, ale raději cestujete po vlastní ose, je Chorvatsko volbou číslo jedna. Poznejte krásy Chorvatska, které máte na dosah ruky. Autem je to z některých míst České republiky, co by kamenem dohodil a za pár hodin už si můžete užívat prosluněné pláže, místní speciality, krásy přírody a zajímavé památky. S ubytováním si nemusíte dělat starosti. Skvělou volbou jsou moderní a zařízení apartmány.

Krásy Jadranu, které uchvátí každého

Krásy Jadranu rozhodně uchvátí každého napříč všemi věkovými kategoriemi. Děti se vyřádí na pláži, na hřištích, v moři a na různých nafukovacích atrakcích, dospělí si mohou užít vodní sporty nebo poznávání zajímavých míst a památek. Na své si na dovolené chorvatsko přijdou jak ti, kteří preferují aktivnídovolenou, tak i ti, kteří vyhledávají spíše odpočinek, relax a pohodu na pláži.

Prověřené ubytování v Chorvatsku

Pokud hledáte prověřené ubytování Chorvatsku, kde budete mít potřebné zázemí a soukromí, pak je apartmán chorvatsko last minute skvělou volbou. Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují kempy nebo hotely, je tento typ ubytování ideálním řešením. Vybírejte z variant s balkónem, výhledem na moře nebo do přírody, s pláží na dosah ruky, s wifi připojením a s dalšími benefity, díky kterým bude dovolené u moře přesně podle vašich představ.

Široká nabídka chorvatských regionů

Ubytujte se v některém z moderních apartmánů z nabídky. Vybírat můžete z několika chorvatských regionů, jako je největší poloostrov v jadranském moři Istrie, severní, střední a jižní Dalmácie nebo Kvarnerský záliv (ostrovy Pag, Krk, Rab, Lošinj a další známé oblasti). V nabídce nechybí nejznámější ostrovy a poloostrovy ani další populární přímořská letoviska.