Došly nápady? Dárková bedna to jistí

Příležitostí, ke kterým musíte vymýšlet dárek pro své blízké, je v životě opravdu dost. Dochází vám už nápady? Netušíte, čím obdarovat? Vždycky můžete sáhnout po dárkové bedně. Ne tak ledajaké, nýbrž personalizované pro osobu, pro niž dárek vybíráte.

Dárkové bedny jsou takovým vylepšením dárkových košů. Už nejde jen o koš plný nějakých pochutin, které nemusí být zajímavé pro každého. Místo toho vyberete bednu specializovanou na určitý typ výrobku – jde o bedny s čokoládou, kosmetikou či dobrým alkoholem. Právě poslední zmiňované jsou vhodnými dárky pro muže.

Alkohol jako dárek? Buďte stylovější než s lahví

I mnoho žen ocení dobrý alkohol. Láhve alkoholu jsou však typickými dárky především pro muže. Na druhou stranu, přijít s lahví je okoukané a neoriginální. Udělejte to lépe, darujte dárkovou bednu plnou alkoholu! Jak to vypadá?

Příkladem je dárková bedna s ginem. Třeba varianta s ginem Bombay Sapphire obsahuje jednu láhev ginu, dva toniky, sušené maso Indiana Jerky Beef, řecké olivy, dvoje preclíky, arašídy marinované v soli a kousky preclíků. Alkohol je tedy dodáván i s drobným občerstvením, které se k němu hodí.

Jde to i ve sladké variantě. Bedna s Beefeater ginem je doplněná o čokoládové pralinky, čokoládové tyčinky, olivy, několik toniků. Skvělá bedýnka i pro dámy.

Bedna sama o sobě je dárkem

Ať už vás zláká dárková bedna s vodkou, rumem, likérem, nebo sadou na koktejly, vždycky bude dárkem i samotná bedna. Obdarovaný ji obdrží i s páčidlem, pomocí kterého se do ní musí dostat. Bednu ale při otevírání nezničí, takže ji může dál používat – na nářadí v garáži, na šicí potřeby nebo na cokoliv jiného. Dárkové bedny jsou jednoduše praktickým dárkem, který potěší i chuťové buňky. Vy objednáte už hotovou naplněnou bednu a máte skvělý dárek bez starostí.