Kosmetika pro ty, kteří dávají přednost ekologickým a přírodním produktům

Když navštívíte některou z drogerií, najdete plné regály nejrůznější kosmetiky pro péči o tělo, obličej, vlasy i domácnost. Vesměs se jedná o produkty na chemické bázi. Spousta lidí má citlivou pokožku a trpí alergiemi, proto vyhledávají přípravky, které jsou šetrné. Zákazníci v poslední době dávají přednost ekologickým čisticím prostředkům. Patříte mezi ně a zajímá vás, kde je můžete zakoupit?

Na úklid ekologicky

S tím, jak roste mezi lidmi povědomí o nutnosti chovat se k přírodě ekologicky, se začínají na trhu objevovat produkty, které s touto myšlenkou souzní. Prodává se kosmetika na přírodní bázi s obsahem výtažků z bylin a s esenciálními oleji. Pro úklid domácnosti se do módy vrátila zpět jedlá soda s bílým octem a kyselinou citronovou. 

S nimi lidé uklízeli v minulosti, když ještě nebyl na výběr bohatý sortiment různých úklidových chemických prostředků. Stačí si vyzkoušet, jaké to uklízet s ekologickými přípravky. Zjistíte totiž, že to s nimi jde velice dobře.

Kosmetika s obsahem přírodních látek

Také pro péči o pokožku a vlasy si lze vybrat mezi kosmetikou běžnou a tou přírodní. Druhá jmenovaná kosmetika začíná být stále více oblíbenější, protože je šetrnější. Lze ji dokonce používat pro péči o pleť těch nejmenších miminek. Kamenná prodejna Ekokočka sídlí ve Vsetíně, který je s přírodou přímo svázaný. 

Leží totiž na Valašsku obklopený krásnou lesnatou krajinou. V sortimentu obchodu si vybere určitě celá rodina. Nabízí totiž produkty pro zdravé vlasy, výživu pro pleť v podobě krémů, sér a balzámů. Své produkty po holení tu najdou i pánové. Nebo třeba deodoranty vyrobené na přírodním základě.

Jestliže je Vsetín pro vás trochu z ruky, nevadí. Ekokočka provozuje i e-shop, takže si zboží objednáte a necháte si balíček poslat na adresu, kterou si zvolíte v objednávce, nebo do výdejního místa.