Levná elektřina

Změna dodavatele a úspora za energii

Den bez elektřiny vám přivodí dost stresu, pokud jste si již dokonale zvykli na pohodlí, které díky tomu získáte. Bojíte se, že přijde den, kdy nebudete mít dostatek financí na zaplacení plynu a elektrické energie? Jednejte včas a zajistěte si co nejnižší pravidelné platby. 

Dodavatelé nabízejí různé ceny

Částky za poskytování elektřiny a plynu se různí podle dodavatelů. Tento fakt vám pomůže vylepšit rodinný rozpočet, když si zjistíte, kde by odběr vyšel výhodněji. Někde vám jednoduše nabídnou úplně jiné ceny za stejné množství spotřebovaného plynu nebo elektřiny. Nemyslete si, že rozdíl ani nepoznáte, mnohdy tyto sumy činí až několik tisíců každý rok. Levný plyn a elektřina náleží ke stále probíraným tématům. O atraktivnější ceny za odběry se zajímají nejen velké firmy, ale též rodiny a jednotlivci. Nemusíte se smířit s předepsanými odběry a s tím, kolik vás budou stát. Nenechte si ani diktovat, od koho se budou odběry realizovat, jde o vaše rozhodnutí. Důležité je, že dnes není problém změnit dodavatele a využívat nabídky výhodných cen, které čekají na každého. Levná elektřina může být vaše, stačí se rozhodnout a absolvovat několik snadných kroků ke změně. Skupina EP Infrastructure dovede konkurovat jiným poskytovatelům na trhu s energiemi, získáte minimálně stejné ceny, ve většině případů spíše nižší. 

Levná elektřina s dobrými službami

Užívání levnější elektrické energie neznamená, že se rozloučíte s některými službami. V žádném případě neztratíte kvalitní zákaznický servis. Problémy se vyřeší během krátkého času, komunikace bude vstřícná, klidná a rychlá. Přestup k novému dodavateli je snadný díky webovým stránkám  https://www.epet.cz/, kde vyplníte formulář. Nezapomeňte na zmínku o spotřebě na vašem dosavadním odběrném místě. Brzy dostanete nabídku na míru společně s návrhem smlouvy.