Zavítejte do lázní kousek od Zlína

wellness pobyty

Čas od času potřebuje každý z nás na chvíli vypnout a soustředit se pouze na sebe. Jednou z možností, jak si perfektně odpočinout a načerpat síly, je vyrazit na wellness víkend. Strategickou polohou se může pochlubit lázeňské město Luhačovice známé díky několika vyhlášeným pramenům. Kromě toho tady smíte strávit příjemné chvíle u přehrady, vyrazit do muzea anebo ochutnat prameny Ottovka či Aloiska. To vše a mnohem více vám nabízí 16 kilometrů od Zlína vzdáleny Luhačovice s více než pěti tisíci obyvateli.

Odpočinkový víkend jako dárek

Wellness pobyty jsou skvělou příležitostí, jak obdarovat blízké. Wellness totiž nikoho neurazí, hodí se maminkám, pomůže babičce od bolavých kloubů i partnerovi zbavit se bolestí zad. Chcete-li pořídit to nejlepší z Luhačovic, prohlédněte si aktuální nabídku na augustian-life.cz. Rychlý relax vás čeká na jednu noc s degustační večeří, popřípadě vsaďte na pobyty s masáží, labužnickou kuchyní či volným vstupem do spa. Dokonalá relaxace zahrnuje uvítací drink, originální dárkový balíček z koupelové kosmetiky a ubytování dle výběru. Nabízí se celá řada pokojů lišících se cenou i vybavením a rozlohou. V balíčku dále nechybí bohatá snídaně formou rautu, vstup do wellness, župan a večeři s tříchodovým pochutnáním. Mimo to lze využít příjemné odpolední občerstvení anebo wifi a parkování.

Luhačovice stojí za návštěvu

Masáže a koupele si zamilujete. Jsou prováděny dle starých receptur a rukama zkušených profesionálů. Luhačovice jsou místem, kde si odpočinete na masérském stole, načerpáte energii příjemnou procházkou se zastávkami u ozdravných pramenů či na kole se projedete okolo přehrady a blízkého okolí. A vůbec nezáleží, zda se pro návštěvu rozhodnete v jarních měsících, během hlavní letní sezóny či na sychravý podzim. A taková zima v lázeňském městě, kdy za okny padá sníh a vy si užíváte příjemné doteky, taky není k zahození.

Sdílet článek