Zakrývací plachty pro různá použití

Krycí plachty s oky

V běžném životě se každý setkal s potřebou sehnat dobrou plachtu, aby cosi ukryl před nepříznivým počasím. Nejčastěji se plachty užívají na zakrytí automobilů, nasekaného dřeva, na bazény, stavební materiály, stroje a další předměty.

Dobrá ochrana před deštěm i sluncem

Ochrana před počasím se hodí vždy, protože nikdo zbytečně neriskuje, že zakoupený sortiment se kvůli tomu poškodí, nebo se sníží jeho životnost. Nezáleží na tom, jestli prší, svítí slunce, udeří mrazy, protože proměnlivost nepůsobí nikdy dobře na mnohé materiály. Zakrývací plachty si pořiďte v kvalitním provedení, abyste zbytečně nevyhodili peníze. Výbornou odolnost před nepříznivými povětrnostními vlivy obstarají modely zhotovené z kašírovaného polyetylenu s tepelnou stálostí -40 °C do 60 °C. K dalším plusům rozhodně patří absolutní nepromokavost materiálu. Krycí plachty s oky z kovu slouží k lepší manipulaci a dobře se upevňují. Okraje s kovovými oky jsou zdvojeny, aby nedošlo ke snadnému poškození. Vyberete si z několika velikostí, ale k dispozici je i několik barevných variant. Vyzkoušejte modrou, zelenou, bílou nebo průsvitnou!

Plachty šité na míru

Někdy se stane, že potřebujete specifický rozměr plachty, aby nedošlo k poškození zakoupeného zboží. Plachty Štepáník se postarají o zrealizování vašeho požadavku ve velmi krátké době. Firma dodává nejen kvalitní plachty, ale můžete si je nechat zhotovit na míru do deseti dnů od přijetí objednávky. Objednávky se přijímají neustále a vy se můžete kdykoliv domluvit na podrobnostech telefonicky nebo e-mailem. Výroba zahrnuje jakoukoliv plachtu na základě vašich požadavků. Může jít o druh na zahradní nábytek, na kontejnery, na vozíky, bazény, speciální stroje, na palety, vlečky apod. Nechybí ani možnost si zadat výrobu plachet ke stínění, závěsů na přehazování výrobních hal, sítí na ploty a mnoho jiného.

Sdílet článek