Zahrajte si venkovní únikovky v ulicích Prahy

únikovky v Praze

Volný čas lze trávit různě. Někdo si vezme knihu a v klidu si při šálku dobrého čaje začne číst. Jiný by se nudou ukousal, kdyby musel jen tak sedět, a raději se věnuje aktivní zábavě. V současné době jsou velmi moderní různé únikové hry, které s potřebnou dávkou adrenalinu nabízejí lidem napětí a odreagování od starostí běžného dne.

Moderní únikové hry 

Protože technika pokročila a my máme k dispozici chytré mobily s GPS a možností si stáhnout jakoukoliv appku, je možné se pustit do venkovní únikové hry, která se může stát také zajímavou teambuildingovou akcí. V čem spočívá její princip? Jedná se o digitální zábavu propojenou s reálným světem. Hrát je možné, kdykoliv má člověk čas a náladu. A pochopitelně tehdy, když je venku příznivé počasí. Celou hrou hráče provádí appka, díky ní ví, u jakého úkolu se právě nachází. 

Nespornou výhodou, že venkovní únikovou hru je možné hrát i sám, když třeba právě kamarádi se nemohou zúčastnit. Ale ve dvou a více lidech je to větší zábava a hra vás také vyjde levněji. Jestliže máte vlastní nápad na únikovou hru, není problém ji na webových stránkách Hunter games vytvořit a nechat si pak vyplácet za její prodej provize. 

Kletba Vyšehradu je dvouhodinová hra s prvky hororu

Kdo by si kdy pomyslel, že prostředí Vyšehradu se může stát místem pro venkovní únikovou hru. Jeho starobylost však k tomu láká více než dost. Během hry hráči ujdou až 3 kilometry, kdy plní jednotlivé úkoly. Některé jsou vysoce obtížné, a proto je hra určená spíše pro pokročilé. Není nutné si hru rezervovat dopředu. Stačí si do mobilu stáhnout appku a začít hrát. Cílem hry Kletba Vyšehradu je vyřešit všechny hádanky v co nejkratším čase. Když je hráč v koncích, má ještě k dispozici nápovědu.

Asasín aneb zabijákem na tři hodiny

Úniková hra Asasín se začíná hrát v Jánské ulici na Malé straně v Praze a trvá asi tři hodiny. Během toho času se proměníte v člena tajemného cechu zabijáků a dostanete se do Prahy v 16. století. Okolo vás budou nebezpeční zbrojnoši i tajuplní alchymisté. Co od vás hra vyžaduje? Nadšení a hlavně bystrost, hbitost i logické uvažování – ve hře budete hrát o svůj život. Buď vyhrajete, nebo zemřete.

Sdílet článek