Vytvořte si originální vizitky online

Tisk vizitek online

Přemýšlíte, jak vylepšit své stávající jméno? Ať už patříte do řad drobných živnostníků, nebo reprezentujete jméno velké společnosti, potřebujete mít do detailu vyladěné vizitky, které bude radost ukazovat a dávat třeba konkurenci. Důmyslným designem dostanete své jméno do podvědomí potenciálním obchodním partnerům. Abyste docílili jedinečných navštívenek přesně podle vašich představ, využijte možnost vytvořit si vlastní vzhled online.

Fantazii se meze nekladou

Tisk vizitek online probíhá na základě vašeho návrhu, popřípadě dostupného sjednoceného designu nabízených šablon. Podobu navštívenek si určujete sami, stejně jako typ papíru. Na výběr máte z brilantně bílého, pevného a odolného papíru s matnou či lesklou úpravou. Pro náročné nabízíme možnost laminace, čímž docílíte opravdu elegantního vzhledu vizitek. Luxusní provedení vydrží časté používání a zároveň odolá zašpinění a stejně tak pokrčení. Jasné barvy neblednou a budete-li chtít, můžete mít stejný design na hlavičkových papírech. Jestliže si chcete spočítat, kolik vás investice do nových navštívenek bude stát, vyzkoušejte online kalkulačku, jež je dostupná například zde http://www.printuj.cz/vizitky/, stejně jako možnost objednat větší objem vizitek a zajistit si tak lepší cenovou kalkulaci. Vizitky můžete mít doma už druhý den!

Bez reklamních předmětů se neobejdete

Firma se rozhodně neobejde bez vizitek a dalších důležitých reklamních předmětů, díky nimž propagujete svou značku a jméno na trhu. Velkou radost uděláte i zaměstnancům, kteří ocení třeba zápisník s logem firmy nebo hrníčky s potiskem. Kompletní sortiment včetně navštívenek probíhá pomocí nejmodernějších technologií s přesností i vysokou kvalitou tisku. Vytvořte si vlastní profesionální návrh a uvidíte, že vaše vizitky si budou pamatovat všichni kolegové, obchodní partneři i závistivá konkurence.

Sdílet článek