Výjimečný doplněk pro výjimečný moment

Zájem o módu rapidně roste také u mužského osazenstva a je to samozřejmě jenom dobře. I pánové již sledují aktuální trendy a neváhají investovat do kvalitních módních doplňků i stylových vychytávek pro zvláštní příležitosti. Jednou z nich je i motýlek. Dříve oblíbený kousek k oblekům dnes slaví velký comeback, protože se nosí i k ležérním kouskům a hodí se prakticky pro každou příležitost. Stačí jen správně kombinovat barvy a styly.

Motýlek s tradicí

Vázací motýlky můžeme hledat v dávné historii, svůj původ mají ve Francii okolo 17. století, kde byly součástí společenských událostí a nosili je opravdoví gentlemani. Postupně se měnil jejich vzhled, tvar, velikost i využitelnost. Dnes už se motýlky k obleku dají nosit i k uvolněnějším stylům oblékání, vždy si však zachovávají svůj vytříbený vkus a individualitu. Zapomeňte proto na velkovýrobu, kde pořídíte jeden model v několika barvách a je jen otázkou času, kdy narazíte na někoho se stejným vkusem. Vsaďte na originální hand made výrobu, která je orientovaná vždy na výrobu jedinečných kousků pouze po jednom kuse a garantuje vám tak unikátní módní kousek. A že je z čeho vybírat!

Parádní kousky s nápadem

Sortiment totiž zahrnuje kromě tradičních jednobarevných variant a decentních kombinací i vkusné a výrazné designy v módních barvách. Vyberte si z hedvábí či saténu, v tlumených barvách i veselém proužku. Vše je pouze o vaší náladě a preferencích. Široký výběr navíc zahrnuje modely za velmi atraktivní ceny, díky čemuž si snadno vybudujete vlastní sbírku motýlků. A pozor, motýlek není vhodný pouze pro pány, skvěle padne i dámám do vlasů a to nejen při společenských událostech. Motýlek slaví boom a vy se s ním můžete vytasit třeba na poradě, během návštěvy centra města, večeře s přáteli i jen tak jako součást denní módy.