Vodní dýmka

Vybíráme vodní dýmky

Vodní dýmky máme spojené převážně s orientem. Vodnice, šíša a další slangové výrazy označují tento typ přístroje na kouření. Není jako klasická cigareta, šíša je prostě spojena s rituálem, který sbližuje.

Vodní dýmka – prodej

Vodní dýmka se stala populární po celém světě, ačkoli pravděpodobně jako první ji začali užívat Peršané, pak se rozšířila do Arábie, na Střední východ, dále do Asie a severní Afriky. Dnes ji najdete v čajovnách, barech a jiných restauračních zařízeních po celém světě. Mimochodem například i na luxusních trzích v Dubaji najdete vodní dýmky, které jsou vyrobené z českého skla. Šíša funguje na principu, že tabák, smíšený s melasou a glycerinem, při hoření hodně dýmá. Na zahřívání se používá nejčastěji kokosové uhlí, někdy klasické dřevěné. Při rituálu si společnost předává hadici, neboli šlauch, a pokuřuje. Je to tak příjemné zpestření setkání lidí, celý rituál trvá hodinu a půl až dvě hodiny. Tabák se prodává v mnoha příchutích, takže si každý vybere. Uvažujete, že si také pořídíte vodnici?

Klasika i cestovní vodní dýmka

U nás má velký výběr vodních dýmek Shisharium.cz. Jde o specializovaný e-shop přímo na vodní dýmky a vše kolem nich, takže si můžete koupit celou vodnici nebo jen naústky, kleště, korunky, vázy, ale i speciality, jako je třeba cestovní vodní dýmka. Rozsáhlý sortiment se netýká jen pestrého výběru produktů jako takových, ale najdete zde výrobky více světoznámých značek. Pokud hledáte něco, co na trhu běžně nenajdete, je pravděpodobné, že si to koupíte zde, protože zde se právě specializují na těžko sehnatelné produkty ze sféry vodních dýmek. Tak jestli vám něco chybí pro dokonalý večírek s kamarády, mrkněte na Shisarium. Ať už budete chtít dělat rituál sami v soukromí nebo máte například restauraci, kde budete mít vodnice pro hosty, zde si určitě vyberete.