Vybavujeme konferenční prostory

konferenční židle

V zaměstnání trávíme spoustu času, dalo by se říci, že mnohdy více hodin než doma s rodinou. A tak se zaměstnání stává naším druhým domovem, jenž by měl nabídnout kompromis v oblasti pohodlí. Z toho důvodu je velmi důležité dbát na správné vybavení kanceláře, počínaje stolem a konče židlí. I když se to může zdát jako obrovské klišé, pohodlná kancelářská židle ovlivní vaši produktivitu a ve výsledku i nápady. A stejné je to u dětské židle, jež může dětem při psaní úkolů značně ulevit.

Stop bolavým zádům i během dlouhých hodin v zasedačce

Vybavujete-li kancelář, volte vysoce kvalitní a propracované kancelářské židle. Vaše nová židle musí splňovat především nároky na funkčnost a pohodlí, následně také na design. Z židlí smíte volit speciální kancelářské židle s nastavitelnými opěrkami, síťovanou zádovou opěrkou pro pocit prodyšnosti a také hlavovou opěrkou, díky níž nebudete cítit bolest hlavy ani po deseti hodinách náročné práce. Plnit úkoly se vám budou dobře též v síťované kancelářské židli či čalouněné variantě, jež vyniká barevným zpracováním a mnohdy rovněž širokým sedákem. Ani levné židle nemusí být špatnou volbou, pokud budou disponovat vším, co od svého nového křesla očekáváte. A pak jsou tady tradiční kožená sedátka, do nichž se doslova zaboříte a budete chtít pracovat nonstop.

Sladěný design jednacích místností

Na konferenční židle již sice nejsou kladeny takové nároky, přesto se počítá s tím, že budou maximálně komfortní i během delších porad a jednání. Konferenční židle pak mohou být vybavené tradičně čalouněným potahem či koženkovou vrstvou. Záleží pouze na vás, zda sáhnete po variantách s opěrkami, popřípadě zůstanete konferenčních křesel bez rukojetí. Tyto židle pak mohou doplnit jídelní stoly v prostorách u kuchyňky. V nabídce naleznete čalouněné varianty, moderní plastové modely i kombinaci materiálů a barev.

Sdílet článek