Vybavte svou autolakovnu s profesionály

autolakovna

Dětským snem může být i taková věc, jako zařídit si vlastní autoopravnu nebo dokonce přímo autolakovnu. Začíná to tím, že malý kluk přebarvuje, mnohdy k nelibosti rodičů, svá autíčka fixkami. Pokud mu to vydrží pár let, končí to lakováním sousedova odřeného vozu nebo dokonce airbrushem na svém prvním autě. Ale co když to konec dětského snu být nemusí? Začít podnikat v tom, co vás baví, to je půlka úspěchu. A pokud už má váš podnikatelský plán reálné obrysy, hodí se tipy na to, jak svou autolakovnu vybavit.

Lakování jako ochrana proti korozi

Jestliže chcete poskytovat kvalitní služby, určitě se v první řadě zaměřte na vybavení lakoven na profesionální úrovni. Každý motorista uvítá, je-li jeho automobilu věnována ta nejlepší péče. A to se týká i lakýrnické práce. Ta je ostatně velmi důležitá, protože kvalitně provedené lakování dokáže výrazně omezit korozi plechových dílů motorového vozidla, a prodloužit tak jeho životnost.

Základ je v lakovací kabině

Ve své autolakovně se rozhodně neobejdete bez lakovací kabiny, v níž se bude odehrávat nejdůležitější část vaší pracovní činnosti, a to samotné nanášení různých druhů nátěrových hmot. A protože sledujete platné předpisy pro váš obor, díváte se po takové stříkací kabině, která bude všechny splňovat, ať už jsou to například povolené emisní limity či zařízení pro likvidaci rozpouštědel z odsávaného vzduchu. Jestli dáte přednost třídílným nebo čtyřdílným čelním dveřím lakovací kabiny, bude záležet hlavně na velikosti vaší autolakovny. V každém případě však vyžadujte kvalitní pokovený odtah spalin, který je důležitý pro bezpečnostní podmínky práce. Jestli se rozhodujete mezi hořákem naftovým nebo tím na na zemní plyn, určitě uvítáte, když vám s výběrem pomohou erudovaní odborníci.

Vše pod jednou střechou

Podívejte se na nabídku brněnské firmy Naver s.r.o., která nabízí komplexní zákaznickou péči, včetně úplného servisního zázemí, náhradních dílů.

Sdílet článek