Vítejte v zemi, kde se zastavil čas

Super zájezd na Kubu

Patříte-li mezi nadšené cestovatele a lenošení na pláži rádi vyměníte za prohlídku historických měst, významných památek nebo raději obujete pohorky na vysokohorskou turistiku, vyberte si destinaci, která vám učaruje ve všech směrech. Vyrazte za Fidelovým dědictvím a tam, kde bělostné pláže omývají tyrkysové vody. Kuba, perla Karibiku, udělá z vaší dovolené neopakovatelné dobrodružství!

Přibalte potápěčské brýle i foťák

Dovolená na Kubě si rozhodně zaslouží více dní, než klasické výlety po Evropě. Super zájezd na Kubu předčí všechna vaše očekávání, protože svým různorodým programem nadchne milovníky odpočinku, památek i sportu. Čekají na vás lákadla v podobě staré Havany, kde můžete obdivovat původní americké vozy, koloniální památky i budovatelské prvky komunistické doby. I přesto, že některé budovy a místa nepůsobí architektonicky sourodě, dohromady tvoří největší a živou metropoli celého Karibiku. Všude se line žhavá hudba, a vydáte-li se na pobřežní kolonádu Mallecón, jež symbolizuje svobodu, můžete se těšit na osmikilometrový bulvár s originálním kubánským nočním životem. Kuba bez doutníků je nemyslitelná! Proto v programu nechybí návštěva vyhlášených plantáží v údolí Valle de Viňales, kde uvidíte, jak vznikají originální kubánské doutníky, a stejně tak musíte ochutnat vyhlášenou zmrzlinu v Copelia.

Odpočinek s rumem v ruce

Byl by hřích neochutnat zdejší rum! Proto vás jeden den čeká odpočinek a nasávání atmosféry plážové dovolené. Těšte se na bílý písek pláží Varadero, špičkový servis i průzračně čisté moře s možností šnorchlování a potápění. Jestliže by vás lákaly další krásy a zajímavosti Kuby, podívejte se, co všechno nabízí poznávací zájezdy a která místa rozhodně nevynechat. Zajímavé informace získáte například zde http://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/kuba/, od specialistů na poznávací zájezdy. Během dlouhé dovolené nesmíte vynechat ani návštěvu cukrovaru, svatyni tradiční jižanské hudby, typickou kubánskou restauraci anebo delfinárium.

Sdílet článek