Veterinární klinika s přátelským přístupem ke klientům

Veterinární klinika Praha

Velká část chovatelů domácího zvířectva bere své mazlíčky jako členy rodiny a podle toho jim také chtějí věnovat svoji péči. Aby bylo zvíře čilé a zdravé, je nutná nejen vydatná strava, ale také kvalitní zdravotní péče. Je určitě dobré vědět, na jakého veterinárního lékaře se v případě potřeby můžete obrátit.

Péče o zdraví domácích mazlíčků

V Praze 9 působí veterinární klinika Metropole Vet, která se specializuje na léčbu malých zvířat. K těm patří především kočky, psi, fretky, morčata nebo králíci. Všichni tito čas od času také potřebují, aby se jim veterinární lékař věnoval a vyléčil jejich bolístku. Psy, kočky i zakrslé králíky je nutné očkovat, aby se předcházelo vzniku závažných onemocnění, jež by je mohla ohrozit na životě.

Komplexní služby na jednom místě

Veterinární klinika Praha nabízí vedle očkování také odblešení, stříhání, čipování. Dále poskytuje odbornou péči v interní medicíně, kardiologii, oftalmologii, stomatologii či ortopedii, jíž se věnuje vyškolený tým profesionálů. Těm je práce se zvířaty nejen obživou, ale hlavně oblíbeným koníčkem. Jen díky tomu mohou nabízet kvalitní služby v příjemné rodinné atmosféře.

Vlastní laboratoř a možnost hospitalizace

Praha veterinární klinika má k dispozici také vlastní laboratoř, která zpracovává jednotlivé odběry v krátkém čase a výsledky jsou díky tomu hned po ruce. Veterinární klinika Praha také poskytuje možnost hospitalizace, aby se mohla léčbě nemocného nebo zraněného zvířete věnovat celých 24 hodin a mít všechno pod kontrolou.

Bohaté zkušenosti v oboru

Ročně veterinární klinika Metropole Vet ošetří na jedenáct tisíc zvířat. Je to poměrně vysoké číslo a zaručuje bohaté zkušenosti v oboru veterinárního lékařství. Značí také vysokou oblíbenost kliniky mezi chovateli domácích mazlíčků, kteří nejvíce oceňují vysokou erudovanost jejich lékařů a také příjemnou pracovní atmosféru, z níž je cítit, že každý pacient je pro kliniku důležitý.

Sdílet článek