Dárky pro muže

Věnujte dárky pro muže se skutečnou hodnotou

Jak obdarovat muže, aby to mělo smysl? Sáhněte po dárcích s hodnotou. Role univerzálního dárku se ujaly drahé kovy – zlato a stříbro. Jde o dárky, jež jsou cenné a obdarovaný je může kdykoliv prodat za cenu drahého kovu. V dnešní době rostoucí inflace bývají navíc peníze uloženy do zlata nejjistějším způsobem, jak je před ní ochránit.

Dárky pro muže nás umí potrápit. Když nechceme dávat dárky pouze pro dárky, bývá problém něco chytrého a užitečného vymyslet. Naštěstí řešení existuje. Univerzálním dárkem se stalo investiční zlato a dárky z drahých kovů. Nejde o žádné šperky, ale o zlato či stříbro, kterých cena se nestanovuje na základě módy, ale podle aktuálních cen drahých kovů na trhu.

Investiční zlato jako dárek

Z bank dnes klienti hromadně přesouvají peníze do zlata. Zatímco na bankovním účtu nám majetek užírá inflace, zlato, které fyzicky vlastníme, je dlouhodobě považováno za nejlepší způsob, jak uchovat hodnotu našeho majetku a ochránit úspory. Investiční zlato se nejčastěji nabízí jako investiční zlatý slitek, tedy zlatá cihla. Koupit se dá už od 1 gramu za cenu od 1500 Kč. Tradičně však máme zlatou cihlu zafixovanou jako kilogramovou. Ta při dnešních cenách zlata vyjde na něco přes 1,3 milionu. Ty nejmenší cihličky se však staly hitem coby dárky obchodním partnerům. Reklamní předměty jsou již skutečně out a je dobré, že máme možnost sáhnout po jiném dárku. Třeba i pro své zaměstnance, kterých si vážíme a firma je potřebuje.

Dárky ze zlata a stříbra pro každého muže v rodině

Už do kolébky, tedy k narození dítěte, lze věnovat krásné zlaté a stříbrné dárky. Památeční zlatá ev. stříbrná mince, na níž je znamení zvěrokruhu, umí nahradit tradiční dárek pro holčičky, zlaté náušničky. A hodí se samozřejmě i pro kluky. Ke křtinám můžete všechny Honzíky i Šimony obdarovat mincí se jménem. Koupíte je s až 500 jmény. Nechybí žádné jméno z českého ani slovenského kalendáře. Jména najdete na mincích i v dalších jazycích. Takže klidně takto obdarujte i svého zahraničního přítele nebo kolegu. Mince se jmény budou ideální dárek, i když má někdo svátek a hledáme pro něj pěkný a hodnotný dárek. Dárky ze zlata a stříbra se však hodí i k promoci, kdy můžete věnovat minci, na které je titul. Jsou též pěkným dárkem, pokud oslavujeme výročí svatby.