Úklid doma i v kanceláři

Frýdek-Místek úklid bytových domů

Vzpomínáte si na svá dětská léta, kdy víkend znamenal především povinný rodinný úklid všech místností a jednou za čas také velmi nepříjemné mytí oken, podlah ve společných prostorách či tolik nenáviděné žehlení? To mimochodem patří mezi nejméně oblíbené domácí činnosti. A není se čemu divit. Když si spočítáte čas, který strávíte u žehlicího prkna, dřezu či mopu, zjistíte, že se vám vyplatí investovat do profesionálních služeb.

Specialisti z Frýdku-Místku

Zvláště dnes, kdy je situace okolo hygieny na vrcholu, je nezbytné dbát o pravidelnou péči o povrchy, po nichž nejen chodíme, ale zároveň u nich jíme nebo na ně vykládáme nákup. Neméně podstatná je rovněž volba čisticích prostředků, mnoho z nich se dnes může pyšnit speciálními příměsemi proti virům a bakteriím. Úklid domácností Frýdek-Místek pracuje výhradně s profesionálními čisticími prostředky a v řadě svých zaměstnanců má výhradně odborníky s letitými zkušenostmi. Také proto garantuje špičkové služby za velmi dostupné peníze. A to nejen u vás doma, ale třeba též v bytových domech či kancelářích, kde je důležité zajistit pravidelný úklid a komfortní prostředí pro návštěvy i samotné zaměstnance.

Šetřete své síly i čas

Frýdek-Místek úklid bytových domů vám zajistí zametení a vytření podlahových ploch, vyklepání rohoží i sběr případných odpadků, jež hyzdí okolí domu a též vnitřní prostory. Stejně tak úklid může zahrnovat úklid výtahové kabiny, otření parapetů, zábradlí a schránek. Samozřejmostí je pak mytí vstupních dveří a péče o skleněné tabule dveří. Máte-li ale jiné požadavky na úklid a specifické potřeby, vždy to stojí na vzájemné domluvě ke spokojenosti zákazníka.

Začněte nový rok s novými službami, ušetříte významné procento času a při rozpočtení částky na všechny obyvatele domu zjistíte, že doposud tolik časově náročný úklid vás rukama profesionálů  bude opravdu stát minimum financí.

Sdílet článek