Tři tipy na reklamní předměty, kterými potěšíte své obchodní partnery

reklamní předměty

Na obchodní partnery byste neměli zapomínat. Jsou důležitou součástí vašeho podnikání. Minimálně jednou ročně byste jim měli poslat poděkování za společná léta a za společnou spolupráci. Samozřejmě nemusíte jim jako poděkování posílat dárky od konkurence, ale můžete nechat vyrobit speciální reklamní předměty, které jsou hodny být dárkem pro obchodní partnery. 

Pryč jsou doby, kdy jste mohly své logo natisknout jen na propisky nebo na bloky. Díky moderním technologiím je dnes možné nanést logo na jakékoli předměty, které vám vyplynou na mysli. Tudíž i při výrobě reklamních předmětů pro obchodní partnery upusťte uzdu své fantazii. 

Vhodná jsou luxusní pera Parker

I když jsou propisky něco, co lze považovat za všední, lze propisky vyrobit i v luxusním provedení v krásném pevném balení. Pravdou je, že stále více lidí začíná přicházet na chuť klasickým papírovým diářům. Nechtějí používat mobilní telefony a kalendáře, které jsou v mobilních telefonech obsaženy. Raději si všechno napíšou na papír a následně si jednotlivé splněné úkoly odškrtávají. 

Pokud víte, že i váš obchodní partner je zastáncem papírových diářů, co mu nechat vyrobit luxusní pero Parker, které ponese vaše logo. Pero je v krásném kovovém provedení, navíc je v luxusním balení, tudíž vypadá skvěle. 

I když by váš obchodní partner nebyl zastánce papírových diářů, stejně ho tento dárek potěší. O propisky je totiž neustále nouze. 

Deštníky jsou vždy skvělým dárkem

V době deštivého podzimu se hodí obdarovat svého obchodního partnera deštníky. Deštníky samozřejmě nemají být v chatrném, základním provedení. Nechte je vyrobit s pevným držadlem a pevnou konstrukcí, aby nějakou chvíli vydržely. Samozřejmě nezapomeňte na deštníky nechat natisknout vaše logo nebo vtipný slogan, který zlepší den nejen vašemu obchodnímu partnerovi, ale lidem okolo něj.

Sdílet článek