Trendy gelové nehty pro letošní zimu

Není to tak dávno, co přišlo zdobení nehtů do módy. Nejdřív byly v módě jednobarevné nehtíky nebo francouzská manikúra, ale s příchodem gelových nehtů je možné vytvořit prakticky cokoliv, co vás napadne. Přišly nálepky, popraskané laky, třpytivé laky, barevné kamínky a další doplňky. Co je in letošní zimu?

Dostala jste od Ježíška startovací sadu na gelové nehty a teď přemýšlíte, jaký kouzelný design vytvořit? Startovací sady obvykle obsahují základní nástroje pro gelové nehty (krém na ruce, odlakovač, šablony, laky, pilník, keratinovou výživu, vybělovač nehtu, nálepky, vodolepky atd.) a jako vánoční dárek mívají u žen velký púspěch. Ale co s tím vším, co máte najednou k dispozici, vytvořit? Řiďte se trendy zimy 2015/2016.

Krátké nehty

Velká změna přišla v délce. V módě jsou kratší nehty, které ocení všechny pracující ženy.

Zaoblené nehty

Zatímco dřív jsme mohli vídat rovné zakončení nehtů, mezi letošní nové trendy patří zaoblené nehty. Vypadá to přirozeněji a je to praktičtější. Méně se lámou a zachytávají.

Geometrické tvary

Trojúhelníky a jiné vzory se často malují jen na čisté nehty překryté bezbarvým lakem. Nebojte se pohrát si s prostorem. Celý nehet nemusí být barevný.

Modrá manikúra

Velký boom zažily modré oční stíny, a tak není překvapením, že se s nimi sladila i manikúra. Kovová modrá nehtům vládne.

Matné barvy

Obecně se sází na půvab matných barev. Zapomeňte na třpytky a lesklé laky, matné nehty vypadají přirozeně a hodí se k dennímu outfitu.

Francouzská manikúra jinak

Bez klasiky by to nešlo. Francouzská manikúra s použitím bílé a růžové je stále v kurzu, módní ikony ji ovšem ozvláštňují například barevným pruhem navíc.

Neutrální barvičky

S těmi nikdy nic nepokazíte. Různé odstíny růžové a světle hnědé jsou decentní a přirozené.

Ombré

Kromě vlasů, rtů a oblečení přišel styl ombré také do manikúry. Netroufá si na něj každý, protože je zapotřebí být vybavená trochou šikovnosti a několika barevnými odstíny dané barvy.

Něco extravagantnějšího

Pokud se nebojíte výrazných nehtů, zaujmou vás trendy fólie na nehty. Dá se s nimi vytvořit například efekt rozbitého skla, nalepit je zvládne každá šikovnější manikérka.

Barevné stálice

Barvou, která bude trendy snad pořád, je červená. Letos v zimě se k ní přidává ještě šedá (nejlépe pastelová nebo kovová) a všechny tvrdé barvy (tmavě zelená, tmavě hnědá, tmavě modrá atd.).

A co dál?

Trendů je tolik, že se to ani nedá stíhat pořád sledovat. V kurzu jsou různé vlnky namalované na nehtech a taky minimalistický styl. A černo-bílá kombinace!