Top 5 výrobců krmiva pro kočky

cat-179842_1920

Vybrali jste si za vašeho domácího mazlíčka kočku? Nezáleží na tom, jestli s vámi žije v domě nebo v bytě či je to „kočka venkovní“. Jako její majitel musíte kočce zajistit především plnohodnotnou stravu. Znamená to jediné – koupit kvalitní krmivo. S atraktivní nabídkou přichází e-shop Zveros.cz. Proč nakoupit právě zde?

Jak poznat kvalitu?

Je třeba si uvědomit, že kočka je od přírody šelma. Naprosto nevhodná je proto pro kočku strava, kterou ji dáte z vašeho talíře. Lidské jídlo obsahuje velké množství soli a koření, které se mohou neblaze podepsat na stavu trávicího ústrojí kočky. Lidské jídlo nikdy nenabídne ani dostatečnou výživovou hodnotu. Zapomeňte na to, že budete kočku krmit tím, na čem si pochutnáváte vy!

Kvalitní krmivo pro kočky musí obsahovat vyvážený poměr masa, vlákniny, bílkovin, vitamínů, minerálů a dalších látek. Ideální volbou jsou proto granule pro kočky. Sledovat je třeba jejich složení – opravdu kvalitní granule by měly obsahovat minimálně 50 % masa. Naopak jejich součástí by neměly být konzervační látky ani barviva.

Top 5 výrobců krmiva pro kočky

Ve výběru nemůžete udělat chybu, pokud sáhnete po granulích značky Carnilove, Orijen, Meowing Heads, Acana a Annamaet. Jedná se o granule špičkové kvality, u nichž výrobce uvádí komplexní složení odpovídající kočičímu apetitu. Tyto granule pro kočky obsahují výhradně suroviny pocházející z přírody.

Mezi nejprodávanější patří granule Orijen Cat & Kitten Cat, v jejichž obsahu se nachází 80 % kuřecího a krůtího masa. Oblíbené jsou také granule Carnilove Chicken & Salmon Cat se 70 % kuřecího a lososového masa. Tyto i další koupíte na e-shopu Zveros.cz levně a pozor – s dopravou zdarma. Po Brně je možná doprava kurýrem, a to ještě v den objednání.

Dopřejte vaší kočce kvalitní stravu, bude spokojenější a vy s ní!

Sdílet článek