Tipy na dárky, které rozesmějí

papir

Začínají vám pomalu docházet nápady, čím obdarovat své blízké, kamarády či kolegy? Jste obklopeni nevšedními lidmi se smyslem pro humor, kteří mají rádi originalitu a styl? Výborně! Na e-shopu krávoviny.cz je bomba výběr ptákovin.

V dnešní době má snad každý rád originalitu a stejně tak je smýšleno o dárcích. Během posledních několika let našly své místo mezi dárky tzv. netradiční dárky. Tyto dárky jsou opravdu unikátní a není podstatné, zda vyberete pro svého partnera kladivo pro těžce nepracující, toaletní papír s Kámasútrou či antistresové prso. Určitě to pro něho bude zážitek, na který nezapomene, protože ho tak pobaví, a jak se říká, smích léčí.

Vtip pod stromeček

Těšíte se na večer strávený se svými nejmilejšími po boku. Vtipné dárky jsou perfektní zejména proto, že nikdy nepůsobí příliš formálně. Radost, kterou chcete dotyčnému či dotyčné dárkem udělat, se navíc často skvěle kombinuje právě s vtipem. Můžete své nejbližší v jeden a ten samý moment potěšit a zároveň rozesmát. A pokud chcete zabít dvě mouchy jednou ranou, vsaďte na vtipné společenské hry. Alkoholické Člověče nezlob se či Člověče, neboj se vám zpestří nejen Vánoce, ale i zimní večery.

Každý vtip není vtipný

Toaletní papír s motivem daňového přiznání pro tchýni? Pozor, ať to nepřeženete. Myslete na to, že to, co připadá vtipné vám, už nemusí pobavit zrovna vaší tchýni. Legrace k Vánocům určitě patří, ale nesmíte zapomenout na to, že se nevhodnou formou dárku můžete vašeho blízkého dotknout. Před koupí dárku se raději zamyslete, zda je váš dárek kupovaný srdcem a s dobrým úmyslem. Když totiž kupujete něco od srdce, nemůžete tím nic pokazit. A vykouzlit úsměv na tváři zrovna tchýni je třešničkou na dortu.

Úsměv nad dárkem

Skvělé nápady na netradiční dárky k různým příležitostem můžete shlédnout na stránkách obchodu Krávoviny.cz. Jistě oceníte také nízké náklady poštovného, rychlost dodávky vámi vybraného zboží a 301 odběrných míst po celé ČR. Popusťte uzdu své kreativitě a najděte nový způsob, jak obdarovat někoho, na kom vám záleží. Ukažte dárkem, že je pro vás obdarovaný zcela výjimečná osobnost. Obdarujte netradičně! Vždyť smích je to jediné, co by nás nemělo opouštět.

Sdílet článek