Tip na vánoční dárek, který pomáhá hned 3x

dárkový box

Sháníte dárek a záleží vám na tom, kdo ho vyrobil a odkud pochází? Připravili jsme pro vás na Vánoce speciální dárkovou sadu našich poctivých a udržitelných FÉR BOXŮ. 

Na malé české výrobce silně doléhá současná situace a každý nákup jim nyní může pomoci v přežití. Spojili jsme se s nimi a připravili jsme na míru několik jedinečných dárkových boxů! Fér Boxem můžete někomu udělat radost pod stromečkem nebo třeba i jen tak. 

Každý Fér Box má své vlastní téma. Vybrali jsme pečlivě ty nejlepší výrobce z daného odvětví, kteří vyrábí udržitelně a s láskou. Dali jsme vše dohromady a zabalili to do krásného dřevěného boxu. Každý si najde to své, máme Fér Box kávový, čajový, relaxační, pro vinaře, pivní, levandulový, růžový, pro gentlemany, eko, konopný, zdravý, pro děti a dokonce i vánoční

Uvažovali jste, že pořídíte rodičům nebo prarodičům klasický dárkový koš nebo kosmetickou sadu? Nechoďte do obchodu, mrkněte na Fergo a vyberte jeden z našich Fér Boxů. Máme je ve třech velikostech: classic, big a xxl. Naše bedýnky jsou navíc udržitelné, můžete je použít znovu a znovu. Skvěle se hodí na uskladnění potravin, kosmetiky nebo jakýchkoliv jiných drobností. Navíc pro manuálně založené typy dáváme k velikosti xxl páčidlo a obdarovaný se tak musí dostat dovnitř „hrubou‟ silou. A jako bonus: dárková bedna podpoří dobročinné projekty, kterým Fergo věnuje čtvrtinu ze svých příjmů. 

Ještě váháte? Věděli jste, že koupí jednoho z našich Fér Boxů pomůžete hned 3x? Za prvé uděláte někomu radost poctivým a krásným dárkem, za druhé pomůžete hned několika malým českým výrobcům a do třetice všeho dobrého přispějete na jeden z dobročinných projektů! Stačí si jen vybrat, tak mrkněte na Fergo.

Sdílet článek