Praha tetování

Tetování jako staronový způsob krášlení kůže

Také jste si všimli, že tetování se stalo moderní záležitostí? Zatímco v minulosti bylo vyhrazeno pro úzkou skupinu lidí, v současnosti se kérkou zdobí velká část lidí. A to nejen z řad mladé generace, ale  zálibu v tetování našla i generace starší. Možná proto, že v dobách jejího mládí tomu tak být nemohlo. Co to tetování vlastně je a odkud se vzalo?

Z historie tetování

Tetování má za sebou poměrnou dlouhou historii. Tetovali se lidé v Japonsku stejně jako v jihovýchodní části Asie, zejména na Filipínách nebo Borneu či Novém Zélandu. Lidé využívali především různé geometrické tvary ke zkrášlení nejen těla, ale také svých tváří. Je zajímavé, že původní obyvatelé Ameriky k tetování příliš cestu nenašli, spíše si svoji kůži pokreslovali, což nebylo ovšem trvalé. Možná si vzpomenete na pomalované Indiány z různých filmových snímků. Ve středověké Evropě byl k tetování negativní vztah, maximálně byl zločincům vypálen cejch. Ovšem změna nastala se zámořskými objevy a cestami do exotických zemích. Není tedy divu, že evropskými průkopníky tetování byli zejména námořníci.

Tetování v současné době

Ještě v průběhu minulého století se s tetování spojovalo určité stigma. Lidé se nenechávali běžně tetovat. A kdo měl v té době kérku, ten obvykle budil pozornost. Dnes je tomu již jinak. Zkrášlení pokožky tetováním se stalo módním trendem, jemuž propadá stále větší procento lidí. Dobrý tatér je dnes vyhledávaným umělcem, jenž dokáže na kůži vykouzlit hotová umělecká díla. Tetování Praha klade důraz na kvalitu a originální tvorbu.

Personalizace tetování je základem práce tatéra

Před vytvořením vlastní kérky je třeba se zákazníkem probrat její konečný vzhled. Bude jen černobílá, nebo barevná? Unholy Tatoo Praha tetování nabízí tak, aby byl každý zákazník spokojený. Hodně proto záleží na personalizaci a ochotě vyjít vstříc zákazníkovým požadavkům.