Takový normální sportovní den

Čt4 online

Propagování zdravého životního stylu přináší své ovoce. Stále více lidí si užívá aktivního odpočinku. Podlehli jste? Ačkoliv vám to přišlo ještě před rokem nerealizovatelné, dnes skutečně každé ráno běháte parkem, projíždíte oblíbené trasy na inlajnovkách, vyrážíte na cyklistické výlety a vybíháte schody místo jízd výtahem.

Relaxujte u televizních přenosů

Pravidelné tréninky se dovedou dostat pořádně pod kůži. Časem si vybudujete jistou závislost a nenecháte tělo ani na chvilku v klidu. Všeho moc škodí, proto se snažte zklidnit vaše vášně dřív, než dojde k úrazu nebo velké únavě. Občas vynechte váš obyčejný sportovní den naplněný během, chůzí, skákáním, zumbou, silovým tréninkem a gymnastikou. Relaxujte! Nemusíte se úplně vzdávat oblíbeného basketbalu, protože na Čt4 chystají do vysílání přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy žen. Ani nikdo nežádá úplné vynechání trampolíny, když lze sledovat průběh domácího poháru ve skocích.

Kdo se dívá, nezapojí mnoho svalových skupin. Sportovní televize však také umí pěkně zvednout adrenalin v těle! Dokonce obstará i pořádné pocení při sledování napínavého zápasu. Koukáte, fandíte, jásáte nebo prožíváte prohru po vzoru svého hrdiny.

Soutěživý duch sídlí v každém těle

Každý člověk občas zatouží po úspěchu a uznání. Nemusí jít zrovna o získání mistrovského titulu, stačí porovnat síly v místním maratonu. Cesta za vítězstvím a samotný pohled na oceněného šťastlivce nabízí pozitivní náboj každému pozorovateli. Naštěstí existují televizní přímé přenosy a záznamy, kde se lze podívat na cokoliv dostanete chuť. Čt4 online zprostředkuje sledování zajímavých fotbalových utkání, tenisových turnajů a nejnovějších atletických rekordů. Neuniknou vám žádné aktuality. Ihned zjistíte, kdo se zúčastnil  finálového duelu extraligy družstev v nohejbalu mužů, jak dopadlo utkání Turnaje Karjaly Česka se Švédskem atd.

Sdílet článek