Stejnokroj na pracovišti – vypadá elegantně a navíc je pohodlný!

fonendoskopy

Vypadat na pracovišti dobře chceme všichni. Pokud je vaší povinností nosit v zaměstnání stejnokroj dodávaný zaměstnavatelem, vyžádejte si maximální kvalitu. Ta přichází s americkou módní značkou Cherokee, která mimo módu pro celou rodinu nabízí též kvalitní pracovní oděvy. Z hlavních materiálů lze vypíchnout především bavlnu a strečové materiály, které se dokonale přizpůsobí potřebám každého individuálně. Kromě výběru materiálů je potřeba věnovat pozornost rovněž střihům a dostupnosti barev. Aby se vám pohodlně pracovalo a oblečení nijak neomezovalo v pohybu, dopřejte si zdravotnické oblečení v charakteristicky uvolněném, ležérním, sportovně elegantním stylu. Zoufat si ale nemusí ani pánové, nabízí se stejně tak čepice a halenky s potisky.

Nakupujte online a ušetřete

V internetovém obchodě www.medical.uniforms.cz na vás čeká široký výběr módního zdravotnického oblečení pro komfortní práci bez limitů. Díky jemným barevným kombinacím podtrhnete ženskost a potřebujete-li k práci fonendoskopy, vyberte si svůj nový tak, aby ladil k oblečení stejnými barvami! Zůstávat ale nemusíte pouze u fonendoskopů, jednoduše nakoupíte třeba blůzy, haleny, košile či ponožky. Pracovní oděv pořídíte z pohodlí domova, takže si ušetříte spoustu času a minou vás i nekonečné fronty a tlačenice. A jako bonus pořídíte oblečení pro pracovníky za parádní ceny! Všechno zdravotnické oblečení je navíc navrženo tak, aby se dalo velmi elegantně kombinovat a poskytlo nejen pěkný pohled na dokonalý outfit, ale zároveň vám umožnilo vypadat profesionálně. Na stránkách najdete praktickou tabulku velikostí, která vám pomůže, stejně jako připravení pracovníci na telefonu.

Dobře vypadat i se cítit

Cílem designérů z dílny Cherokee bylo vymyslet unikátní kolekci pohodlné módy, díky níž se bude cítit  dobře každý, bez rozdílu věku či oblékané velikosti. Proto jsou lichotivé střihy doplněny barvami a lze je tak snadno kombinovat i s doplňky. Prohlédněte si aktuální dostupné kolekce a buďte odlišní – což v případě zdravotnického oblečení Cherokee znamená pozitivnější a přívětivější, a to ocení i pacienti a návštěvníci.

Sdílet článek