Sluchátka pro iPhone: Jaká a za kolik?

sluchátka iPhone

Život s telefonem bez sluchátek je snad nepředstavitelný. Potřebujeme je v MHD, venku na ulici, když si jdeme zaběhat, nebo pokud doma nechceme rušit zbytek rodiny. Ale jaká si vybrat, aby vám spolehlivě posloužila ve všech těchto situacích?

Dříve bývalo zvykem, že jste sluchátka dostali v krabičce spolu s iPhonem. Nyní sluchátka Apple do krabičky nedává, což je rozhodně škoda, protože ta pecková, jež bývala v balení k telefonu, hrávala dobře. Kde zakoupit jejich náhradu?

Lze si pořídit opět originální Apple sluchátka

Potrpíte-li si na kvalitu a jste-li ochotní investovat trochu více peněz, pořiďte opět Apple sluchátka. iPhone se sice prodává bez nich, ale samostatně se pořídit dají. A to rovnou všechny typy – drátová sluchátka i ta bezdrátová v několika variantách podle toho, po jak pokročilém modelu toužíte. Model Apple AirPods 2019 vás vyjde na tři tisíce korun, AirPods Pro pak stojí kolem šesti tisíc korun.

Sluchátka, co vypadají jako ta od Apple

Líbí se vám minimalistický design originálních sluchátek Apple, ale nehodláte utratit tolik peněz za sluchátka, která vám stejně vydrží jen pár měsíců, protože pak jedno přestane hrát, případně je ztratíte? V tom případě se nabízí možnost pořídit si náhradu. Sluchátka, jež mají shodný design jako ta od Apple, ale jsou od jiného výrobce, takže levnější. Tato sluchátka v drátové variantě pořídíte kolem 250 korun.

Sluchátka od jiného výrobce

Možností je opravdu spoustu. Budete-li se poohlížet po bezdrátových sluchátkách, nejste omezeni. Drtivá většina z nich se připojuje přes Bluetooth, dokážou tedy komunikovat jak s telefony iPhone, tak Android. Toužíte-li po levnějším řešení s připojením kabelem, dejte si pozor na konektor. Novější iPhone telefony nemají 3.5mm jack. Naštěstí je stále dost výrobců, kteří myslí i na majitele jablečných telefonů. Sluchátka pro iPhone s konektorem Lightning seženete za čtyři stovky i za devět set. Vyrábí je například Belkin.

Sdílet článek