Škola přírodní medicíny – nyní nově v Brně!

škola přírodní medicíny - nově otevřená pobočka v Brně

V roce 2010 byla úspěšně otevřena první škola přírodní medicíny v Českých Budějovicích, kde se lidé se zájmem o poznatky klasické medicíny v kombinaci s přírodními postupy a možnostmi léčby úspěšně vzdělávají pro svůj osobní rozvoj. O dva roky později se zaplnily nabízené studijní obory v Praze a nyní nově zájemci poznávají zodpovědný přístup k vlastnímu tělu také v Brně.

Kromě přírodní medicíny můžete moderní formou studovat například výživové poradenství či obor homeopatiky nabízející podporu léčby šetrným způsobem za využití terapeutických metod. Škola přírodní medicíny – nově otevřená pobočka v Brně nadchne skutečně každého, kdo chce porozumět zdravotnické problematice a pečovat o svou tělesnou schránku s maximální pečlivostí.

Přehledné kurzy s obsahem zajímavých předmětů

Obrovskou výhodou studia na této škole je pestrost předmětů a jejich zaměření na využitelnost pro život. Ucelené informace, praktické ukázky a zajímavý výklad slibuje úspěšné a zábavné vzdělávání pro všechny věkové kategorie. V brněnské škole jsou dokonce nabízeny efektivní kurzy zdravého vaření slavící úspěch u novopečených maminek i jedinců se zdravotními problémy. Na kurzech se dozvíte mimo jiné, jak připravovat vánoční cukroví bez zbytečného rafinovaného bílého cukru anebo jak originálně využívat a kombinovat přílohy k pokrmům.

Obor fytoterapie zase nadchne nejen milovníky přírody, kteří rádi čerpají z přírodních zdrojů. Dozvíte se o blahodárných účincích rostlin, keřů i bylin rostoucích volně v lesích a na loukách. Zjistíte, jaké druhy listů a květů bojují s civilizačními chorobami a po čem sáhnout, chcete-li vylepšit svůj kuchařský um. Každý obor či kurz je vybaven přehlednou programovou náplní, rozvrhem hodin a profilem absolventa.

Odborné předměty zaštiťují skuteční znalci

Na všech pobočkách školy celostní a přírodní medicíny působí vysoce znalí odborníci vycházející z medicínských poznatků a vlastní praxe. Během studia totiž pochopíte, že tito vyučující nemají pouze naučené formulky a fráze, ale svými znalostmi i přístupem k vědě vás přesvědčí, že svou práci berou vážně a předávání informací je pro ně skutečným posláním – ohlasy účastníků mluví za vše!

Sdílet článek