Výkup aut v Liberci

Rychlý výkup aut a autovraků

Pokud se chcete co nejrychleji zbavit starého auta, abyste ho nahradili novým, můžete využít službu, která vám ušetří spoustu času, navíc získáte peníze hotově ve velmi krátkém termínu. 

Výkup vozidel za dobré ceny

Pokud nespěcháte na prodej vozidla, tak vám delší čas prodeje nemusí moc vadit. V opačném případě však jistě vyhledáte firmu, kde se o vše potřebné postarají rychle, navíc dostanete peníze okamžitě na ruku po výkupu automobilu. Výkup aut v Liberci se vztahuje na osobní, firemní stavební a užitkové vozy. Rovněž se přijímají veteráni, nepojízdné vraky, vozy s propadlou silniční technickou kontrolou apod. Není problém vykoupit více aut nebo strojů najednou. Nevadí ani špatný stav či velké množství najetých kilometrů. Do čtyřiadvaceti hodin od zavolání k vám zástupci firmy dojedou kamkoliv po celém Liberci a okolí. Zajímá vás konkrétní cena? Nejprve si můžete orientačně vypočítat sumu pomocí online kalkulačky. Konkrétní částka vám bude sdělena po osobní prohlídce. Celkovou hodnotu ovlivňují různé faktory, například kolik měl vůz majitelů, zda je vozidlo původem z České republiky, jestli máte veškeré klíče, servisní knížku, záruku na technický stav, zelenou kartu, osvědčení o technickém průkazu nebo originál původního TP země původu. Jakmile se určí ceny, bude vám předložena kupní smlouva k podepsání, a poté se vyplácí domluvené peníze. 

Vraky aut – výkup a následná likvidace

Vraky aut je nutné likvidovat stanovenými způsoby, proto je pro vás jistě efektivní si najít výkup autovraků, a tím se jednoduše zbavit nepotřebných modelů vozidel a strojů. Vykupují se různé druhy autovraků – osobní a nákladní vozidla, dodávky, stavební a užitkové stroje. Nezáleží na modelu, staří ani typu. Celková cena závisí na faktu, zda dodáte autovrak kompletní, nebo naopak. V prvním případě nesmí chybět motor, převodovka, chladič, řídící deska, sedadla, katalyzátor a celá karosérie.