gelové nehty

Ruce a nehty jako vizitka každého z nás

Péči o ruce by neměl zanedbávat vůbec nikdo. Nezáleží totiž, zda máte čerstvých osmnáct, patříte mezi dravé podnikatele, popřípadě jste ženou v letech. Pěstěné ruce symbolizují krásu a dokáží napovědět i věk. Jednoduše svůj věk snížíte, pokud péče o ruce, nehty i nehtová lůžka bude pravidelná a precizní. V současné době máte možnost užít si špičkovou péči v kosmetickém salónu, eventuálně dopřát rukám terapii s profesionální výbavou.

Zdobené nehty jsou velkým hitem

Romantické duše dávají přednost francouzské manikúře, najdou se však i náročné klientky toužící po výrazných až excentrických nehtech s bohatým zdobením. Určitě i zákaznice hledající šetrný kompromis k nehtům a efekt budou nadšené, že nejen gelové nehty mohou vypadat dobře. Dnes lze nehty upravovat pomocí P-shine, gel laků, rocklacu nebo tipů, za něž budou vděčné dámy s lámavými a slabými nehty. Díky tipům se snadno prodlouží původní nehet a dosáhne se větší délky, čímž rozšíříte možnosti zdobení a samozřejmě si zvýšíte i sebevědomí. Stop okousaným a neupraveným nehtům!

Online nákupy a každý měsíc akce

Díky internetovému obchodu pohodlně nakoupíte ze svého domova a vyberete si přesně to, co potřebujete. Ať vlastníte salon či snad hledáte za fantastickou cenu zboží pro luxusní nehtovou modeláž. Navíc smíte každý měsíc čerpat inspiraci akcemi, jež přináší nejen žhavé novinky v sortimentu, ale též velmi atraktivní slevy a tipy na měsíční barvy, kombinace a zdobení. Pak už jen záleží na vás, zda sáhnete po oblíbeném zdobení pomocí krystalů, razítek či obtisků a dalších vymožeností, jež z vašich nehtů udělají okamžitý zájem okolí. A skvělá zpráva pro milovnice krásy, internetový obchod s profesionálním přístupem myslí i na další zkrášlovací procesy, třeba depilaci, svůdný pohled umělými řasami a stejně tak pedikúru.