Rozšířený katastr nemovitostí – chytrý pomocník s řadou statistik

Jakmile se začnete zajímat o pozemky k prodeji, eventuálně se vám zalíbí dům na prodej ve vaší oblíbené vesnici, pak přichází na řadu zkoumání všech detailů a údajů. Nikdo totiž nechce nic při koupi zanedbat, aby pak nelitoval a stejně tak se netrápil zbytečnými poplatky či nepříjemnostmi. S nákupem nemovitosti a parcel je bezesporu spojen i katastr nemovitostí, protože vám umožní sledovat řadu klíčových údajů.

V rozšířené verzi

Rostoucí oblibě se těší GeoPas, rozšířený katastr nemovitostí s mnoha praktickými statistikami a informacemi, které vám ulehčí rozhodování při koupi nemovitosti i parcely. Najdete tady vše, co byste běžně hledali i v katastru nemovitostí, avšak tady jsou k dispozici i další statistiky a detailní údaje. Kromě tradičních informací, kdo je majitelem, zda je nemovitost zatížena věcným břemenem či jakou má půda bonitu a též kolik občanské vybavenosti v okolí najdete, tady nechybí údaje o poloze, velikosti a katastrální mapy. Na webovém portálu https://geopas.cz/mapa se nachází mapové vrstvy, kde si sami navolíte, co vás přesně zajímá. Jestli hledáte údaje o katastrech, v hlukových mapách pak najdete veškeré cesty, dálnice i letiště, snadno se proklikáte geologickými údaji a zjistíte detail o okresech a obcích i jejich rozloze a zastavěnosti. Díky propracovaným mapám se můžete na celou republiku dívat skrze čísla a údaje a dozvíte se řadu praktických informací.

Cílový portál pro občany i realitní makléře

GeoPas je skvělou náhradou za nahlížení do klasického katastru nemovitostí, protože tady najdete i další data. Na jednom místě se tak nachází vše potřebné pro práci se statistikami, parcelami, vodními toky a nemovitostmi ve všech dostupných podobách. Proto je GeoPas častým cílem nejen občanů, ale též realitních makléřů, investorů a prodejců i kupujících. Vše potřebné tady najdou i odhadci nemovitostí, kteří se řídí celou škálou doplňujících parametrů a oceňují datové vrstvy a též úředníci nebo stavitelé, pro něž hrají významnou roli podklady z geologie, územní plány, BPEJ a další.