Reklamní předměty s potiskem jsou účinnou metodou propagace

reklamní předměty - potisk

Chcete-li, aby si vás vaši zákazníci zapamatovali, je nejjednodušší a nejlevnější přibalit jim k nákupu malý, ale praktický dárek. Výběr v této oblasti je poměrně široký, vhodný dárek by měl být levný, aby vás propagace moc nestála, ale přitom užitečný, aby jej zákazník ihned nevyhodil. Čím praktičtější dárek bude, tím větší je pravděpodobnost, že jej bude zákazník často používat. Ještě lepší je, když se dá reklamní předmět používat veřejně, aby jej uvidělo co nejvíce lidí – příkladem může být taška, hrnek, či tričko.

Nechte si reklamní předmět potisknout vaším logem

Aby se však z běžného užitečného předmětu stal propagační dárek, je potřeba jej opatřit vaším logem či reklamním sloganem, což je také jedna z nutných podmínek, abyste si nákup takových předmětů mohli dát do nákladů. K tomuto účelu slouží potisk reklamních předmětů, který si můžete objednat společně s vhodnými předměty u firmy bluearrow.cz, která se na výrobu reklamních dárků specializuje.

Vyberte si z mnoha metod potisku

Je mnoho způsobů, jak přenést vaše logo či název vaší firmy na reklamní předměty – potisk může být uskutečněn mnoha různými metodami, z nichž každá je vhodná pro jiný typ materiálu, ze kterého je reklamní předmět vyroben. Kovové předměty můžete gravírovat, používat rytí výkonným laserem, předměty s dřevěným povrchem mohou být ozdobeny vaší logem pomocí vypalování. K dispozici je také broušení a pískování, které se využívá k zdobení reklamních předmětů ze skla, na látkových předmětech se zase uplatní vyšívání. Mezi nejběžnější způsoby přenosu vašeho loga na reklamní předměty patří offsetový tisk a sítotisk. Za pár korun tak získáte reklamní předmět, který bude propagovat vaši firmu, zvyšovat povědomí veřejnosti o vaší značce a přivádět vám nové zákazníky.

Sdílet článek