reklamní předmět

Reklamní předměty pro muže. Oslovte silnější část populace

Sháníte reklamní předmět pro potenciálního obchodního partnera, na promoakci určenou pro muže, nebo obecně pro mužskou cílovou skupinu? Poradíme, které vybrat, ať už je váš rozpočet jakýkoliv!

Předměty pro kutily

Pokud máte pocit, že by váš potenciální klient mohl být alespoň trochu manuálně zručný a disponovat alespoň trochu šikovnosti, pak by praktickou volbou mohla být například sada nářadí či elegantní multifunkční karty, která zastává funkci několika typů nářadí v jednom. Z levných dárků se pak v rámci této kategorie nabízí třeba metr nebo nůž s odlamovací čepelí.

Předměty pro sportovce

Pokud chystáte reklamní předměty pro sportovně založené pány, pak bude skvělou volbou lahev na nápoje, krokoměr, sportovní ručník či batoh. Pořídit můžete přitom také sportovní trička s vaším logem, zde je ale potřeba buď znát velikosti budoucích majitelů, nebo volit dostatečné zásoby z každé z velikostí. Znáte-li konkrétní oblíbený sport své cílové skupiny, pak můžete nakoupit třeba i míče na konkrétní sport (volejbalové, fotbalové, golfové, tenisové) nebo jiné příslušenství.

Předměty pro každého

Z maličkostí ocení každý muž otvírák na lahve, skládací nožík, ale i deštník, vybavení do auta, jako jsou škrabky na sklo nebo parkovací hodiny, reklamní hrnky, sluchátka, diář či kalendář, nebo třeba cestovní lékárničku. Tyto předměty seženete v řádech desítek korun, přičemž každý obdarovaný si je určitě rád ponechá. S vyšším rozpočtem můžete sáhnout po USB disku nebo třeba stylové myši k počítači, kterou ocení všichni, kteří pracují v kanceláři.

Elegantní a luxusní dárky

Hledáte-li spíše elegantní verzi reklamního předmětu, pak můžete sáhnout po luxusních perech, peněženkách, kravatách, deštnících, ale samozřejmě i alkoholu nebo hodinkách. Veškeré tyto předměty ocení vaši významnější obchodní partneři nebo budoucí partneři, na které chcete udělat dobrý dojem.