Průmyslové značení podlah svěřte do rukou profesionálů

Průmyslovým podlahovým značením se rozumí soubor značek, které vymezují určité oblasti ve skladových a výrobních prostorách. Značení podporuje bezpečnostní a ochranná opatření, protože průmyslové budovy představují dynamické prostředí, které není možné stoprocentně kontrolovat. 

Průmyslové značení podlah je nejenže bezpečnostním doplňkem, ale také zdrojem informací, které nastolují řád. Označování podlah se opírá o řadu bezpečnostních norem. 

K čemu slouží průmyslové podlahové značení?

Značení průmyslových podlah slouží především k předávání informací zaměstnancům a všem osobám, které se mohou nacházet v průmyslovém areálu. Stejně tak umožňuje definovat různé oblasti skladu, protože jednoduchým a jasným způsobem se určuje jak úroveň nebezpečí, tak i funkce, jež se v každém prostoru vykonávají. Označují se taktéž únikové cesty. 

V neposlední řadě značení průmyslových podlah zajišťuje plynulý provoz strojů a chodců, čímž se zamezuje zakopnutí i narušení činnosti.

Nejběžnější typy průmyslového značení podlah

Pro značení průmyslových podlah se používají tyto barvy: zelená, modrá, žlutá, oranžová, červená, černá a bílá.

Červená se kombinuje s bílou a žlutá s černou, aby se vytvořil větší kontrast a variabilita signálu. Černá a bílá se také kombinují pro vytvoření kontrastního značení.

Jestliže hledáte společnost, která provádí bezpečnostní podlahové značení, podívejte se do nabídky J. A. CLEAN spol. s r.o. působící na trhu více než 14 let. Opravuje a hloubkově čistí průmyslové podlahy, a to nejen v rámci České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. Jedná se o stabilního partnera s vlastním týmem a profesionálním přístupem. Přes odkazy uvedené výše můžete zaslat nezávaznou poptávku, pokud budete mít o takové služby zájem.