prodej nákladních vozidel

Prodej nákladních a užitkových vozidel výhodně

Sháníte nákladní vozidlo pro své podnikatelské záměry? Pokud právě podnikání rozjíždíte, nemusíte mít zrovna dostatek financí na úplně nový vůz, proto můžete využít nabídku starších modelů za výhodnější ceny.

Výběr aut podle dostupných parametrů

Každý má své představy a nároky na provoz, proto si můžete v online nabídce libovolně porovnávat jednotlivé parametry vozidel. Prodej nákladní techniky zahrnuje nákladní vozy do a nad 7,5 t, sklápěče, tahače návěsů, návěsy, autobusy, dodávky a levné vozy. Seženete také nejrůznější speciály, kam patří například autojeřáby, bagry, autodomíchávače, nosiče kontejnerů nebo hydraulická ruka. Prodej proběhne k vaší spokojenosti.

Nákup starších vozidel

Můžete mít však opačný problém, potřebujete se zbavit staršího náklaďáku. V tomto případě se zaměřte na výkup nákladních vozidel, kde se v nabídce objevují různé typy a značky. Realizuje se také prodej užitkových vozů. Co uděláte nejdříve? Pro začátek stačí vyplnit online formulář, aby vás zástupci firmy mohli kontaktovat. Předem dojde k nacenění, proto je nutné uvést nejen osobní údaje, ale také informace týkající se druhu a značky vozidla, výkon, rok výroby, celkovou hmotnost a požadovanou cenu. Každému se líbí vidět, jak auto vypadá, proto nezapomeňte pořídit a vložit několik fotografií.

Specialista s mnohaletými zkušenostmi provede nezávazné ocenění, počítejte s faktem, že výkupní cena je vždy nejvyšší možnou a reálnou. Prodej nákladních vozidel se spojuje s početnou sítí odběratelů a spolupracujících partnerů, čímž získáte záruku rychlejšího a především bezproblémového prodávání. Z prodejní ceny činí provize pouze tři procenta výše z konečné ceny. Je rovněž možné zařídit prodej do zahraničí, přičemž se nemusíte starat o zajištění administrativy, která souvisí s vývozem. Peníze se vyplácejí okamžitě v hotovosti nebo na bankovní účet.