Prodat nemovitost je tak snadné!

3D plánek nemovitosti

Rozhodli jste se prodat svou nemovitost vlastními silami? Nemusíte přímo využívat realitní kancelář, ale jistá pomoc se vám bude hodit, například v podobě realitního portálu, kde zveřejníte vaši nabídku, aby se dostatečně zviditelnila.

Dobře napsaný inzerát přitáhne více zájemců

Nemovitosti se budou prodávat mnohem snadněji, když šikovně upozorníte na to nejdůležitější. Nikdo se nerodí expertem na sestavování textů, navíc těch, které mají přilákat co nejvíce zájmu. Mohou vám pomoci znění již zveřejněných inzerátů, ale to nebudete mít jistotu, že se jedná o ten správně sestavený. Textace prodejního inzerátu si však můžete zaplatit jako službu, aby se o sepsání postaral odborník, který se vyzná v tom, co upoutá.

Nesmíte zapomenout na pořízení kvalitních fotografií, protože každý je zvědavý, jak vypadá současný exteriér a interiér. Mnoho lidí se chytne, když ho něco upoutá, poté se posunou v zájmu dál. Popřemýšlejte o profesionálním nafocení bytu, protože to jistě podpoří váš záměr. Obecně je známo, že kvalitní prezentace získá více ohlasů. Zkušený fotograf si s vámi domluví termín a vy si na základě jeho rad připravíte prostory k focení. Širokoúhlým objektivem se pořídí velice pěkné snímky.

Doporučuje se také zrealizování zajímavé vizualizace interiéru. Určitě je vzrušující vidět, co vše krásného se dá provádět v místnostech, jak se mohou vylepšit, zútulnit a celkově zvýraznit. Někdy stačí skutečně málo, například vybavení okázalými bytovými doplňky.

Další krok vpřed

Až budete mít veškeré podklady připravené, můžete vložit inzerát i s fotkami na místo, kde bude hodně zobrazován. Konkrétně jde o realitní portál Cincink, kde aktuálně mají tisíce nabídek nejrůznějších typů bytů, domů, pozemků, komerčních a ostatních nemovitostí. Registrace vám přinese mnohé výhody, přičemž se k ničemu nezavazujete. Zaregistrování je zadarmo, určené nejen soukromým osobám, ale též realitním kancelářím a firmám. Po přihlášení si snadno nastavíte parametry, které vám nejvíce vyhovují. Hlídací kočka vám poté oznámí, kdy se objeví cokoliv odpovídající vašim přáním. Zajímavým bonusem je sbírání kreditů, které můžete využívat na slevy poskytovaných služeb, na zviditelnění vámi podané inzerce apod. Tyto kredity obdržíte za nákupy, za podané inzeráty, ale také za svou registraci.

Nedostatek financí vás nezastaví

Proč si nechat ujít skvělou příležitost, když se vše dá vyřešit? Pokud máte naspořenou jenom část peněz potřebných na koupi vyhlédnutého domku, zbytek obstaráte díky hypotéce. Nemusíte se bát, že to nezvládnete, protože hypoteční kalkulačka online vám ukáže, kolik může činit maximální částka úvěru. Budete předem znát i přibližnou měsíční splátku, takže se vám bude mnohem lépe plánovat.

Sdílet článek