Dřevostavby

Proč si pořídit právě dřevostavby?

Dřevostavby se stávají stále oblíbenější možností, jak si postavit své vlastní hnízdo. Proč je tento typ domu oblíbený a výhodný? Podívejte se na základní informace.

Dřevostavby se staví rychle

Zatímco klasický zděný rodinný dům potřebuje dlouhé měsíce pro svou výstavbu, dřevostavbu můžete mít na pozemku postavenou již za několik týdnů po zadání svých požadavků. Dřevostavby na klíč vám zajistí, že se čekací doba na vaše vysněné bydlení zkrátí na minimum. S chutí si prohlédněte například časosběrná videa, kde přesně uvidíte, jakou technologií se tyto domy staví. 

Nízké náklady na provoz

Nízkoenergetické domy mají jednu velkou výhodu – během celé doby jejich používání totiž významně ušetříte za jejich vytápění. Dřevostavba je díky své celkové konstrukci a použitým materiálům maximálně tepelně i akusticky odizolovaná od okolního prostředí. Váš dům tak má mnohem levnější užívání během celé doby své životnosti. 

Cenová jistota

V případě dřevostavby ihned přesně víte, kolik bude stavba vašeho vysněného domu stát. Jelikož stavební práce postupují skutečně rychlým tempem, nestane se, že by se cena primárních materiálů během této doby skokově zvýšila. Cenu, kterou za svůj dům tedy zaplatíte, tak máte sjednanou a nebude se nijak měnit. Dřevostavby tak představují cenovou nejistotu v dnešní turbulentní době. Cena daná ve smlouvě je skutečně platná. 

Atypická přání

Máte přání, které si přejete splnit? I v případě dřevostaveb platí, že vaše přání jsou naprostou prioritou. Nízkoenergetické stavby si můžete vybrat nejen z osvědčených katalogových typů, ale třeba přesně podle vašeho zadání. Dřevostavby vám vypracují projekt, který bude splňovat všechny vaše požadavky na pohodlné a moderní bydlení. 

Dřevostavby vám mohou během několika týdnů splnit sen o vašem vlastním bydlení. Budete si vybírat z typizovaných domů, nebo máte svou vlastní představu?