repasované počítače

Proč je vhodné si pořídit repasované počítače a notebooky?

Stále více sílí tlak na to, aby v domácnostech byl více než jen pouhý jeden počítač pro celou rodinu. Je to dáno způsobem života i vládními opatřeními, která přišla v souvislosti s koronavirovou pandemií. Pořídit hned čtyři nové notebooky do rodiny ale může být nad její finanční možnosti. Existuje jiné řešení?

Kde koupit levný PC nebo notebook?

Když zůstaly děti ze základních a středních škol doma na distanční výuce, bylo nutné pro ně pořídit vhodnou výpočetní techniku, aby jim s vyučováním na dálku pomohla. Mobilní telefon je možné používat, ale jako dlouhodobé řešení není příliš praktický. Lepší je pro práci s výukou učiva notebook nebo počítač. Nové přístroje jsou poměrně drahou záležitostí, takže hodně lidí sáhlo pro repasovaném a výrazně levnějším zboží.

Co si pod repasovaným počítačem vůbec představit?

Ve velkých firmách a korporacích se pravidelně výpočetní technika obměňuje za novou. Přitom ta původní je ještě funkční a mnohdy ve velmi dobrém stavu. Bylo by proto škoda je hned vyhodit a dále nevyužívat. Proto se tato elektronika repasuje a dále prodává za výhodné ceny tomu, komu ještě dobře poslouží. Cílem repase je počítač nebo notebook očistit od prachu a všech nečistot. Pak je třeba vyměnit vadné součástky a nahradit je novými. Na konci pak je obměněný a vyčištěný přístroj připravený dále fungovat. 

Takové notebooky lze vidět i v nabídce na https://www.malicomputer.cz/levne-notebooky/. Zde jsou k dispozici notebooky většinou v kategorii B. Ta představuje jen drobné kosmetické či estetické závady nijak nebránící funkčnosti přístroje.

Víte, že na repasované počítače, které najdete na https://www.malicomputer.cz/repasovane-pocitace/, mají záruku v délce trvání 12 měsíců? Pro

zákazníky to může znamenat známku toho, že jejich nákupem získají kvalitní a funkční produkt.