Praha – báječné místo pro život

byty butovice

Praha se stává cílovou destinací nejen tisíců turistů, ale také mladých dvojic, rodin s dětmi a postarších párů, jež hledají v Praze klid a zároveň komfortní zázemí pro aktivity. Rodiny s dětmi potěší řada hřišť, zábavních center a vzdělávacích možností pro potomky, mladí si zase užijí sportovní i kulturní akce napříč celým rokem a lidé v seniorském věku ocení vždy upravené parky a místa nabízející oázu pro odpočinek. Bydlení v Praze už ale není tak jednoduché sehnat, přesto se řada developerů zaměřuje na nové, luxusní byty v různých metrážích. Díky tomu jsou nové projekty schopny nabídnout špičkový komfort všem věkovým kategoriím.

Důkazem je projekt Butovická 20

Nové byty – Butovice vynikají skvělou polohou se snadnou dostupností. Za pár minut chůze se dostanete na metro Jinonice, dvě minuty trvá cesta na autobus a potřebujete-li k lékaři nebo do školy, dostanete se tam skutečně za pár minut. V těsné blízkosti se nachází též sportoviště a Galerie Butovice s řadou obchodních možností. Byty Butovice se pyšní jedinečným architektonickým řešením v příjemném prostředí, kde se snoubí venkovský design s luxusem. Projekt s pár byty si oblíbí zejména rodiny s malými dětmi a lidé toužící po soukromí a klidu. Byty jsou navrženy s ohledem na nejnovější stavební prvky a postupy. Majitelé bytů si pak mohou vybrat z nabídky interiérových dveří, dekorů podlah, sanitárního vybavení koupelen i vytápění a elektro.

Pospěšte si vybrat svůj nový byt

Kromě bytu je v nabídce také komerční prostor nacházející se v prvním podlaží. Byty jsou rozděleny do kategorií od 1+kk až po 4+kk disponující balkonem či terasou. Bydlení v Praze vám otevře brány pro nový styl života. Je potřeba počítat, že nový domov v hlavním městě vás finančně zatíží, díky praktickému porovnávači hypoték si můžete nechat online vyjet možnosti hypotéky.

Sdílet článek