sexy prádélko

Prádlo pro nevšední chvilky

Také vás už přestává bavit ta stále se opakující všednost? Intimních chvilek stále ubývá, navíc nejde o nic extra zábavného? Stačí si uvědomit, že jde o váš život a změny si můžete udělat sami. Nečekejte, až vás někdo překvapí, staňte se sami ohromujícím darem. 

Svůdný andílek i nezkrotná dračice

Udělejte si radost hezkým oblečením, navíc v něm budete vypadat naprosto neodolatelně. Erotické prádlo vám bude slušet v každém případě. Nezáleží, zda máte štíhlou nebo naopak XXL postavu. Co potřebujete nejvíc ze všeho, je dostatečně velké sebevědomí. A věřte, že když se obléknete do krajky, latexu nebo kůže, zcela změníte vzhled v porovnání s obyčejným kostýmkem do zaměstnání. Můžete si připadat jako hodně natěšený andílek, který rozevře svůj župan, aby se stal nezkrotnou dračicí. Tento dárek vašeho životního partnera naprosto ohromí, protože nebude čekat, že se k něčemu podobnému odhodláte po letech stále stejných večerních scénářů. Odvažte se, rozvažte se a pohled na ozdoby na bradavky jen umocní vaše vzájemné zvyšující se vzrušení. 

Sexy kostým podpoří fantazii

Připadalo vám vždy úžasné se účastnit karnevalů, kde jste se na několik hodin stali někým jiným? Můžete předstírat, že se stanete vyhledávanou hvězdou módní přehlídky. Erotické overaly totiž vypadají neodolatelně a průstřihy v rozkroku rozparádí každého muže. Proč si neobléknout sexy prádélko a nepromenádovat se po bytě jako na módním molu? Zakroutíte ladně boky, představíte si, že jste vyhledávanou celebritou a partner vám bude ležet u nohou, jak ho nová póza nadchne. Hrátek není nikdy dost. Sexy obleček vás během chvilky přenese do úplně jiného světa. Stanete se okouzlující školačkou, zdravotní sestřičkou, nezbednou sekretářkou nebo provokativní pokojskou. Jediný kousek oblečení umí pořádně rozpumpovat fantazii, a to pravé ořechové ochutnáte velmi brzy.