Platební karta Curve – pro všechny platby na jednom místě

Platební karta Curve

Myslíte, že v dnešní době modernizace existuje ještě někdo, kdo nevlastní platební kartu? Speciální karta umožňuje nejen výběry a vklady peněz, ale také jednoduché, rychlé a především pohodlné placení v obchodech i zahraničí. Platební karta je opatřena speciálním čipem, díky němuž lze platit také bezkontaktně, a to u většiny bank bez potřeby vkládání vašeho pinu při placení částky do 500 korun.

Plaťte jednoduše díky mobilní aplikaci

Jenže řada z nás má hned několik platebních karet, třeba na rodinné výdaje, soukromé účely či spoření. Díky platební kartě Curve snadno spárujete všechny své platební karty! Platební karta Curve pochází z londýnské finanční společnosti, kde vznikla myšlenka nabídnout klientům nový, neotřelý způsob placení. Proto je platební karta Curve výrazně chytřejší než doposud vydané karty z bankovních institucí. Na novou Curve kartu si spárujete vaše všechny ostatní platební karty, přitom nosíte pouze jednu a přes mobilní aplikaci si vyberete kartu pro přeúčtování útraty. Platební karta Curve vám umožňuje též výběry peněz z tuzemských bankomatů zdarma a v zahraničí za zvýhodněných podmínek. Jako majitelé pokrokové karty Curve oceníte chytrou funkci Go Back In Time, díky níž se vrátíte až čtrnáct dní zpět od provedení platby a pohodlně ji spárujete dodatečně s potřebnou kartou. Zkušenosti a další vychytávky ke kartě naleznete třeba zde www.hardyn.cz.

Jak si zajistit novou kartu Curve?

Zřízení i vedení této karty je zcela zdarma, to znamená, že s jejím užíváním nejsou spojeny měsíční poplatky. Pokud budete s kartou spokojeni, za vyzkoušení rozhodně stojí i prémiová karta Curve Black využívající možnosti přidání až šesti cashbackových partnerů proti třem v základu. Za kartu se platí jednorázově padesát liber. Tato investice se vyplatí každému, kdo často vybírá peníze v zahraničí, pravidelně cestuje, popřípadě nakupuje u zahraničních obchodníků.

Sdílet článek