sudy plastové

Plastové přepravky a sudy jsou praktickými pomocníky

V oblasti logistiky velmi záleží na tom, v čem je zboží přepravováno. Cílem je totiž dopravit ho nepoškozené až k zákazníkovi, nebo minimálně do obchodu. Plastové přepravky jsou tedy v tomto případě nepostradatelné. Kde všude najdou uplatnění a jaká je jejich nabídka na trhu?

Plastové přepravky nejen na potraviny

Přepravky se vyrábějí z odolného plastu, který vydrží i velkou zátěž při přepravě. Vzhledem k tomu, že se často používají také pro převoz potravin, jako je maso, pečivo, lahůdky, cukrářské výrobky, zelenina nebo ovoce, musejí být ze zdravotně nezávadného materiálu a splňovat přísné normy. Na trhu je celkem pestrá nabídka těchto přepravek v různých velikostech. Díky hladkému povrchu je jejich čištění snadné a jednoduché. Plastové přepravky na pečivo bývají perforované pro lepší vzdušnost a podmínky pro přepravu tohoto druhu potravin.

Vozík na přepravky usnadní práci

Výbornou pomůckou při používání přepravek je vozík na přepravky. Usnadní manipulaci si nimi. Přitom se jedná o poměrně jednoduché zařízení na kolečkách. Plastové přepravky je možné stohovat na sebe, a na vozíku jich navíc odvezete víc, než byste unesli ve svých rukách. Ušetří vám to spoustu sil. Tuto praktickou pomůcku určitě oceníte a ve vašem skladovém hospodářství by rozhodně neměla chybět.

Plastové sudy pro domácnosti i provozy

Už se těšíte, až se zima zeptá, co jste dělali v létě? Možná právě vy budete moci odpovědět, že jste celou svoji bohatou úrodu švestek příjemně zkapalnili a v pálenici si nechali vyrobit výbornou slivovici. Než se k této závěrečné fázi výroby pálenky dostanete, je třeba nejprve připravit kvas. Pro ten je zapotřebí mít sudy plastové, do nichž ukládáte ovoce, aby mohlo zkvasit a vy jste získali základní surovinu. Sudy se prodávají v různých velikostech. Lze je pochopitelně použít na cokoliv jiného, třeba i na vodu na zahradě.