modelace prsu

Plastika jako cesta k vyššímu sebevědomí

Touha po kráse a dokonalosti provází lidstvo už od nepaměti. Moderní plastická chirurgie si umí s mnoha problémy poradit. Pro každého znamená krása úplně něco jiného, avšak záleží na konkrétní osobě, která s jistotou ví, že právě tahle změna by jí pomohla k vyššímu sebevědomí, tím pádem k větší radosti ze života. 

Pevné poprsí je snem každé ženy

Většina žen řadí pevné a plné poprsí k prioritám, ovšem s přibývajícím věkem nejde o žádnou běžnou záležitost. Některé ženě narostla prsa příliš malá, jiné naopak obrovská, navíc se jejich vzhled během života mění. K největším změnám dochází po těhotenství, kojení, hubnutí, přibývání na váze. Pokleslé nebo asymetrické poprsí náleží k nejčastějším trápením žen. V současnosti však není problém najít vhodnou metodu pro úpravu. Modelace prsu zahrnuje moderní způsob vytvarování prsou. Povislá prsa se díky plastice, nebo i v kombinaci s implantátem, upraví doplněním objemu. Určí se nová poloha bradavky a velikost poprsí, kterého se po výkonu docílí. Nejčastěji se přistupuje ke zvětšení pomocí gelových silikonových implantátů. Je třeba se soustředit na výběr kvalitních implantátů, aby byly zaručeny lepší výsledky. Používají se hlavně tři přístupy pro vložení, a to z podprsní rýhy, z podpaží a díky poloměsíčitému řezu okolo bradavky. 

Omlazení obličeje po operaci očních víček

Kosmetickou operaci horních očních víček podstupují hlavně ženy od čtyřiceti let výše. Jde o celkem jednoduchý operační zákrok, po jakém obličej výrazně omládne a projasní se pohled a vzhled. Operace očního víčka cena je vám k dispozici, abyste si udělali představu, zda si plastiku můžete dovolit. Upravují se hlavně spadlá a povislá víčka. Operují se v době, kdy jsou příliš těžká a mají znatelný a obtěžující přebytek kůže. Plastický chirurg předem posoudí, zda nastala vhodná doba k operaci.