Originální dárek pro muže: tipy, které rozhodně potěší

Ať už vybíráte dárek k narozeninám nebo k Vánocům, věnovat originální kožený dárek je dobrý nápad kdykoliv. Říká se, že i muži mají své dny a přesně v takovýchto dnech nějaká drobnost každého muže rozhodně potěší.  Pokud si výběrem koženého dárku nejste jisti, mrkněte na naše tipy.

Pánská kožená peněženka 

Tak jako pro každou ženu je důležitá elegantní a praktická kabelka, podobně je to u mužů, akorát oni si vystačí jen s peněženkou. Věnujte elegantní a zároveň praktický dárek, který povýší každý outfit k dokonalosti. 

Ať už vyberete jen dolarovku nebo praktickou větší peněženku s přihrádkami na drobné, platební karty i bankovky, radost je rozhodně zaručená. Pokud chcete dárek povýšit ještě o level výš, nechte peněženku personalizovat a vyrýt do ní iniciály, jméno potomka nebo třeba datum svatby. Rázem je nezaměnitelný a dokonalý dárek na světě.  

Kožený pásek 

Většina z nás považuje pásek pouze jako prostředek, který má skrýt nedokonalosti špatně padnoucích kalhot. Nicméně vhodně zvolený kožený opasek může být dokonalým módním doplňkem. 

Pokud máte rádi praktičnost a minimalismus, zvolte pásek v černé barvě, který se hodí prakticky ke každému outfitu. Pokud se nebojíte trochu experimentovat a máte rádi nevšední věci, rozhodně sáhněte po nějakém barevném opasku, třeba v hnědé barvě. 

Kožené pouzdro na tablet nebo notebook 

Působí velmi elegantně, je velmi praktické a zároveň ochrání tablet nebo notebook při nějakém karambolu. Ideální dárek pro každého, kdo se bez chytrého zařízení neobejde. Vybírat můžete z nepřeberného množství velikostí i barev.  

Set pro businessmana 

Pokud máte doma zapáleného kravaťáka a blíží se důležité výročí nebo Vánoce, můžete zkombinovat i několik prvků dohromady a věnovat vyladěný set kožených produktů. Taška na notebook, kožený opasek a peněženka. Detaily, které tak ladí, že to zaručeně nikdo nepřehlédne.   

Investice do koženého výrobku se zkrátka vyplatí. Potěšte svou drahou polovičku některým z našich kožených výrobků i vy. Jo a vyrábíme to s láskou.