Oplocení na míru

vizualizace plotu

Betonové ploty jsou univerzálním typem oplocení, který splňuje všechny potřebné vlastnosti každého správného oplocení. S betonovým plotem získáte na vaší zahradě dostatečný pocit soukromí a především také bezpečí. Výšku plotu můžete libovolně zvolit počtem betonových panelů, které jsou při montáži vsunovány mezi betonové sloupky. Tyto dva komponenty společně tvoří celý betonový plot.

Jak betonový plot vypadá

Plot je vyroben z betonu, je odolný vůči mrazu, dešti i přímému slunečnímu záření. Navíc nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Základní barva betonu je šedá, betonový plot však může být pískově žlutý, terakotově červený, nebo třeba antracitově šedý. Vedle barvy je variabilní také dekor plotu, můžete vybírat mezi štípaným kamenem, skládaným kamenem, cihličkami, dekor může být na jedné i na obou stranách plotu. Pokud jste milovníky přírodních materiálů, bude vás určitě zajímat, že betonové ploty lze doplnit dřevěnými latěmi, které jsou vyráběny v různých odstínech. Obvykle se tyto latě vkládají do horní části plotu a celkový design je potom vzdušný a velmi příjemný.

Libovolná je také výška plotu a tvar jeho zakončení. Někomu se hodí lépe nižší plot, kdo si potrpí na soukromí, volí raději vyšší variantu. Na členitost terénu není třeba se ohlížet, profesionální firma zabývající se montáží oplocení si s ní hravě poradí. Co se týká zakončení plotu, můžete vybírat mezi rovným, zaobleným, ozdobnou mřížkou či již zmíněnými dřevěnými latěmi. Nejste si jisti, jak bude vámi vybraná kombinace reálně vypadat kolem vašeho domu? Vyzkoušejte aplikaci k vizualizaci plotu, kterou naleznete na Betonoveploty.net. Stačí zadat parametry plotu a konfigurátor vytvoří vizualizaci zadaného typu oplocení kolem vzorového domu. Můžete zde vyzkoušet více variant a vybrat tu, která vám nejlépe padne do oka. Pro realizaci potom stačí kontaktovat firmu Kulkabex, s.r.o., která zajistí rychlou a profesionální montáž vybraného plotu.

Sdílet článek